Dodaj do ulubionych

Powracają cykliczne msze "Za Ojczyznę"

10.09.10, 08:13
W tym przypadku za zamordowanych w Smoleńsku. Zupełnie jak za jaruzela. I co teraz reżimTuska zrobi? Księża odprawiający te msze zaczną masowo się topić pod Włocławkiem, wpadać pod samochody, czy ze schodów?
wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Obroncy-krzyza-z-calego-kraju-ruszaja-na-Warszawe,wid,12652869,wiadomosc.html?ticaid=1adc0
Obserwuj wątek
    • cookies9 Re: Powracają cykliczne msze "Za Ojczyznę" 10.09.10, 08:17
      To już nie poległ w Smoleńsku ale został zamordowany?
      • 2alfa.alfa Re: Powracają cykliczne msze "Za Ojczyznę" 10.09.10, 08:18
        Dokładniej to zastrzelony

        cookies9 napisała:

        > To już nie poległ w Smoleńsku ale został zamordowany?

        • alistair-p Re: Powracają cykliczne msze "Za Ojczyznę" 10.09.10, 08:27
          Ty tak sam z siebie czy ktoś ci podsuwa takie pomysły?
          • 1alfa.alfa Re: Powracają cykliczne msze "Za Ojczyznę" 10.09.10, 08:31
            alistair-p napisał:

            > Ty tak sam z siebie czy ktoś ci podsuwa takie pomysły?
            Wersja o zamachu wciąż nie jest odrzucona a i nie ma logicznego wytłumaczenia kto strzelał i do kogo
            • alistair-p Re: Powracają cykliczne msze "Za Ojczyznę" 10.09.10, 08:37
              1alfa.alfa napisała:

              > alistair-p napisał:
              >
              > > Ty tak sam z siebie czy ktoś ci podsuwa takie pomysły?
              > Wersja o zamachu wciąż nie jest odrzucona a i nie ma logicznego wytłumaczenia k
              > to strzelał i do kogo
              =============================
              Jeśli już tak piszesz to zapytaj gdzie strzelali?Bo zdaje mi się że koło Kabulu i do talibów.
        • cookies9 Re: Powracają cykliczne msze "Za Ojczyznę" 10.09.10, 08:27
          2alfa.alfa napisała:

          > Dokładniej to zastrzelony
          >
          > cookies9 napisała:
          >
          > > To już nie poległ w Smoleńsku ale został zamordowany?
          >

          Zastrzelony przed lądowaniem,czy po lądowaniu? A kto poobrywał ręce i nogi? I kiedy?
          Komisja ustaliła co i jak?
          • 1alfa.alfa Re: Powracają cykliczne msze "Za Ojczyznę" 10.09.10, 08:38
            Zastrzelony przed lądowaniem,czy po lądowaniu? A kto poobrywał ręce i nogi? I k
            > iedy?

            Bez ręki czy nogi da siężyć. Widziałam niejednokrotnie
            • witoldzbazin Re: Powracają cykliczne msze "Za Ojczyznę" 10.09.10, 09:12
              autor tego wątku nie ma mózgu a też żyje jak widać hehehehehe
        • obraza.uczuc.religijnych Re: Powracają cykliczne msze "Za Ojczyznę" 10.09.10, 08:35
          Kpisz z ofiar katastrofy pod Smoleńskiem.
    • polazrski Re: Powracają cykliczne msze "Za Ojczyznę" 10.09.10, 08:28
      Chyba beda musieli odstrzelac jakiegos ksiedza.
    • alistair-p Re: Powracają cykliczne msze "Za Ojczyznę" 10.09.10, 08:29
      2alfa.alfa napisała:

      > W tym przypadku za zamordowanych w Smoleńsku. Zupełnie jak za jaruzela. I co te
      > raz reżimTuska zrobi? Księża odprawiający te msze zaczną masowo się topić pod W
      > łocławkiem, wpadać pod samochody, czy ze schodów?
      > wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Obroncy-krzyza-z-calego-kraju-ruszaja-na-Warszawe,wid,12652869,wiadomosc.html?ticaid=1adc0
      ============================
      Gdyby Popiełuszko nie został zamordowany,nikt na 3/4 obszaru Polski by o nim nie słyszał.
      • polazrski Re: Powracają cykliczne msze "Za Ojczyznę" 10.09.10, 09:18
        Dokladnie. Komuna pozwolila wielu fanatykom wiary wyplynac na fali. Teraz opieke nad nimi przejal Rydzol z pisiorstwem. Czuja sie w tym towarzystwie jak pączki w masle.
    • agnostic5 Re: Powracają cykliczne msze "Za Ojczyznę" 10.09.10, 09:20
      Jak to mówił Churchill: Historia zawsze się powtarza jako farsa.
      • polazrski Re: Powracają cykliczne msze "Za Ojczyznę" 10.09.10, 09:30
        Nie, to powiedzial Marks.
        Hegel remarks somewhere[*] that all great world-historic facts and personages appear, so to speak, twice. He forgot to add: the first time as tragedy, the second time as farce.

        www.marxists.org/archive/marx/works/1852/18th-brumaire/ch01.htm
        • 2alfa.alfa Re: Powracają cykliczne msze "Za Ojczyznę" 10.09.10, 10:30
          polazrski napisał:

          > Nie, to powiedzial Marks.
          > Hegel remarks somewhere[*] that all great world-historic facts and personages a
          > ppear, so to speak, twice. He forgot to add: the first time as tragedy, the
          > second time as farce.

          >
          > www.marxists.org/archive/marx/works/1852/18th-brumaire/ch01.htm

          Widzę że na WUMLu musiałeś wykładać lub skończyć z wyróżnieniem
          • yoma Re: Powracają cykliczne msze "Za Ojczyznę" 10.09.10, 10:32
            I tak biedny stary Hegel został marksistą.
            • polazrski Re: Powracają cykliczne msze "Za Ojczyznę" 10.09.10, 10:35
              O Marksie sie mowi,ze postawil Hegla na glowie. Na WUMLu sie nie studiowalo, ale to powiedzenie imputuje sie takiej masie roznych wielkich ludzi, ze naprawde warto wiedziec, kto to w rzeczywistosci powiedzial.
    • wkkr Pod Smoleńskiem nikt nie został 10.09.10, 09:37
      zamordowany. Tusk nie jest dyktatorem. W Polsce jest demokracja.
      Księżą nic ze strony państwa nie grozi.
      Trzeba niezwykle dużo złej woli by pisać takie insynuacje takie ty prezentujesz w swoim poście.
      • polazrski Re: Ty absrakt wklejasz sie 10.09.10, 09:43
        pode mnie,ale odnosisz do czegos, co napisal ktos inny. Nie umiesz kopiowac i wklejac? To siem naucz.
        • wkkr polazrski 10.09.10, 09:54
          To ty masz kłopoty z perepcją wątku.
          Sprawdź dokłanie na czyj post odpowiadałem.
          • polazrski Re: polazrski 10.09.10, 09:58
            Sprawdzilem. Wisisz pode mna, a wystarczylo wkleic x napisal: i byloby po krzyku.
      • obraza.uczuc.religijnych Re: Pod Smoleńskiem nikt nie został 10.09.10, 09:44
        Aj tam zaraz zła wola. To zwyczajne glupkowate podkpiwanie alfy z ofiar smoleńskiej katastrofy. Kpiny alfy są w stylu Błaszczaka i Maciarewicza.
        • lumpior Byly modly i ....powodzie.Skutki odwrotne. 10.09.10, 09:52
          www.youtube.com/watch?v=fCBt21orGnE
      • 1alfa.alfa Re: Pod Smoleńskiem nikt nie został 10.09.10, 09:53

        wkkr napisał:

        > zamordowany. Tusk nie jest dyktatorem. W Polsce jest demokracja.
        > Księżą nic ze strony państwa nie grozi.
        > Trzeba niezwykle dużo złej woli by pisać takie insynuacje takie ty prezentujesz
        > w swoim poście.

        Z dzisiejszej wypowiedzi prokuratury wynika że żadna z hipotez nie została jeszcze odrzucona. A więc ta o organizacji lotu przez rząd i o zamachu również
        • polazrski Re: Pod Smoleńskiem nikt nie został 10.09.10, 09:56
          Lot organizowala Kancelaria swietego Mamrota, wiec z pretensjami do niej, a raczej jej bylych szefow.
          • 1alfa.alfa Re: Pod Smoleńskiem nikt nie został 10.09.10, 09:59
            blebowskiemu to powiedz i se pogdacie jak leming z lemingiem


            polazrski napisał:

            > Lot organizowala Kancelaria swietego Mamrota, wiec z pretensjami do niej, a rac
            > zej jej bylych szefow.

            Bo
        • wkkr Procedury prokuratury a zdrowy rozsądek 10.09.10, 09:57
          nie muszą iść w parze.
          • 1alfa.alfa Re: Procedury prokuratury a zdrowy rozsądek 10.09.10, 10:06

            W końcu Tusek zameldował na ucho Pitinowi wykonanie zadania

            wkkr napisał:

            > nie muszą iść w parze.
            • obraza.uczuc.religijnych Re: Procedury prokuratury a zdrowy rozsądek 10.09.10, 10:46
              Kiedy? Daj jakiś link.
              • 1alfa.alfa Re: Procedury prokuratury a zdrowy rozsądek 10.09.10, 10:49
                Michnik zaprzepaścił niepowtarzalna okazję aby sam Putim osobiście o tym opowiedział
                forum.gazeta.pl/forum/w,28,116333497,116333497,Spiecie_Michnika_z_Putinem.html
                obraza.uczuc.religijnych napisał:

                > Kiedy? Daj jakiś link.
    • mondrala_z_po PO-Tse-Tung z Vietnamu przywiezie najnowszą 10.09.10, 09:40
      technologię obozów odosobnienia na tę okoliczność.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka