kolter-xl 22.10.12, 11:31 Biskup przyznał ze jest alkoholikiem !! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tade-k53 Re: Piotr Jarecki 22.10.12, 14:17 Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć. Mocni w wierze przeciwstawcie się jemu!!! 1P 5.8 Dlatego polecam rady praktyczne jak uniknąć piekła. Kto chce skorzystać niech skorzysta a kto nie, to jego sprawa. tradycja-2007.blog.onet.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
jeepwdyzlu tade-k ale ty nie myślisz i nie masz opinii 22.10.12, 14:27 Jestem katolikiem wiernym Tradycji. Wierzę we wszystko, co Bóg objawił i przez Kościół Katolicki (przedsoborowy) podaje do wierzenia. Kim jest heretyk? Jak mawiał w XVII wieku bp Jakub Bossuet, heretyk to „człowiek mający osobiste opinie” w kwestii wiary. --------------------- nie zabieraj głosu przecież NIE MASZ OSOBISTYCH OPINII Chyba nie chcesz być heretykiem? jeep Odpowiedz Link Zgłoś
tade-k53 Re: tade-k ale ty nie myślisz i nie masz opinii 22.10.12, 14:31 Armagedon trwa od 26 X 2009. Koniec świata może być w każdej chwili. Pomyśl o wieczności. Masz do wyboru niebo albo piekło. Nie dbasz o zbawienie duszy? tradycja-2007.blog.onet.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
billy.the.kid Re: tade-k ale ty nie myślisz i nie masz opinii 22.10.12, 15:04 Krzyż dwustronny-GENIALNE. Odpowiedz Link Zgłoś
jeepwdyzlu Re: tade-k ale ty nie myślisz i nie masz opinii 22.10.12, 15:49 nie dbam o zbawienie a czemu od 26 X? za chwilę rocznica napisz więcej - pośmiejemy się razem :-) jeep Odpowiedz Link Zgłoś
jeepwdyzlu 26 pażdziernik 22.10.12, 15:52 rocznica założenia angielskiej federacji piłkarskie? Czy imieniny Bonawentury? jeep Odpowiedz Link Zgłoś
pocoo Re: Piotr Jarecki 22.10.12, 19:20 tade-k53 napisał: > Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży s > zukając kogo pożreć. Mocni w wierze przeciwstawcie się jemu!!! 1P 5.8 Oj słabiutka ta biskupia wiara.Bardziej słuchał diabła niż Boga.Wie biskup,że z diabłem weselej. Odpowiedz Link Zgłoś
bkn5 Re: Piotr Jarecki 22.10.12, 23:45 moczymorda rzekł : " Biskup Piotr Jarecki w kazaniu, które wygłosił podczas mszy dla uczestników XXV Pieszej Pielgrzymki Młodzieży o Trzeźwość Narodu w 2009 roku, wezwał do modlitw o życie w trzeźwości. Podkreślił, że bez rozwiązania problemu alkoholizmu naród nie może zachować swojej wolności, niepodległości, podmiotowości i tożsamości. Dalej biskup mówił o tym, że alkoholizm dotyka coraz więcej młodych ludzi, już nie tylko studentów, ale i osoby niepełnoletnie, w tym dziewczęta. Biskup ubolewał nad tym, że tysiące młodych ludzi zasiadają po wypiciu alkoholu za kierownicą, a my do tego już się niestety przyzwyczailiśmy." Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-xl Re: Piotr Jarecki 22.10.12, 23:50 bkn5 napisała: > > moczymorda rzekł : Przestań on jeszcze w 2009 nie chlał :) Odpowiedz Link Zgłoś
pocoo Re: Piotr Jarecki 23.10.12, 06:31 kolter-xl napisał: > Przestań on jeszcze w 2009 nie chlał :) Chciałabym Ci uwierzyć,ale cóż...jestem niewierząca. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-xl Re: Piotr Jarecki 23.10.12, 08:06 pocoo napisała: > kolter-xl napisał: > > > Przestań on jeszcze w 2009 nie chlał :) > > Chciałabym Ci uwierzyć,ale cóż...jestem niewierząca. No nie chlał skoro tak mówił ........ Odpowiedz Link Zgłoś
pocoo Re: Piotr Jarecki 23.10.12, 08:34 kolter-xl napisał: > No nie chlał skoro tak mówił ........ Rozbawiłeś mnie. A który to katolicki duchowny nie jest ochlapusem?Moze jest ich paru. Wino mszalne jest tylko na pokaz dla baranków. Jeden ksiądz tak gorliwie pił "krew Jezusa",że nie był w stanie dotrwac do końca odprawianej prze siebie bełkotliwej mszy i przewrócił się ...ze zmęczenia?A szkoda,bo na pewno bardzo ciekawe by było położenie "ciała Chrystusa" na katolicki jęzor. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-xl Re: Piotr Jarecki 23.10.12, 08:46 pocoo napisała: > kolter-xl napisał: > > > No nie chlał skoro tak mówił ........ > > Rozbawiłeś mnie. Taki miałem plan :)) > A który to katolicki duchowny nie jest ochlapusem?Moze jest ich paru. Badali tych dewiantów po 50 roku życia 50 % z nich to alkoholicy, Nie maja już siły dla bab to uciekają we flaszkę . > Wino mszalne jest tylko na pokaz dla baranków. No a do tego sikacz za 11,99 :)) > Jeden ksiądz tak gorliwie pił "krew Jezusa",że nie był w stanie dotrwac do końc > a odprawianej prze siebie bełkotliwej mszy i przewrócił się ...ze zmęczenia? Znam takiego z dzieciństwa , ten sam gamoń wyleczył mnie z katolicyzmu . Wlazł na ambonę , ktoś krzyknął pijany bąk cały kościół ryczał ze śmiechu :)). >A szkoda,bo na pewno bardzo ciekawe by było położenie "ciała Chrystusa" na katolicki jęzor. No a gdzie sanepid ?? przecież to przeterminowane mięcho . Odpowiedz Link Zgłoś
pocoo Re: Piotr Jarecki 23.10.12, 06:37 bkn5 napisała: > moczymorda rzekł : > > " Biskup Piotr Jarecki w kazaniu, które wygłosił podczas mszy dla uczestników X > XV Pieszej Pielgrzymki Młodzieży o Trzeźwość Narodu w 2009 roku, wezwał do modl > itw o życie w trzeźwości. Widać, ile te wszystkie modły są warte. Ciekawe ile biskupi wygłosili kazań na temat złodziejstwa? Odpowiedz Link Zgłoś
oszolom-z-radia-maryja Re: Piotr Jarecki 23.10.12, 11:50 ale że jest wtyką masońską w łonie KK to juz do tego się nie przyznał... Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-xl Re: Piotr Jarecki 23.10.12, 12:33 oszolom-z-radia-maryja napisał: > ale że jest wtyką masońską w łonie KK to juz do tego się nie przyznał... Osioł jak chyba ciebie zakapuje do episkopatu , masz murowaną ekskomunikę :))) Pomijając juz to czemu akurat nazywasz zawsze tych masonami którzy dali sie załapać na swoich świństewkach :)) ?? Odpowiedz Link Zgłoś
oszolom-z-radia-maryja Re: Piotr Jarecki 23.10.12, 12:45 biskup Jarecki jest nieprzychylny radiu Maryja, trzyma z Tygodnikiemw Powszechnym w którym roi sie od tzw ksiezy patriotów Odpowiedz Link Zgłoś
jtb Re: Piotr Jarecki 23.10.12, 13:57 Czczego Bóg oczekuje od człowieka wiemy z Ewangelji. Nigdzie nie jest napisane, że katolik musi popierać Radio Maryja. Kościół powinien być ewangeliczny a nie polityczny. Musi być otwarty na każdego czlowieka tak jak było na początku chrześcijaństwa. Drogą Kościoła jest Człowiek a nie PIS. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter-xl Re: Piotr Jarecki 23.10.12, 14:02 oszolom-z-radia-maryja napisał: > biskup Jarecki jest nieprzychylny radiu Maryja, trzyma z Tygodnikiemw Powszech > nym w którym roi sie od tzw ksiezy patriotów No przynajmniej jeden uczciwy tego ciula z Torunia nie lubi :))) Ale i tak Osioł masz ekskomunikę bo nie ty wybierasz biskupa a watykan . Odpowiedz Link Zgłoś