Dodaj do ulubionych

Rozmowy z Niebem

23.06.20, 23:08

Jak możemy przeczytać na portalu:

"Biskup Edward Janiak, antybohater filmu braci Sekielskich, trafił na początku czerwca do
szpitala, gdzie okazało się, że ma 3,44 promila alkoholu we krwi" -
- podaje poznańska "Gazeta Wyborcza".

Biskup obecnie tłumaczy się, że aby mógł rozmawiać z Panem Bogiem w Niebie
musi mieć ponad 3 promila alkoholu we krwi, tylko wtedy rozmowa jest możliwa.
To jest pewna wskazówka i dla nas. Suneder odsyła nas z pytaniami do Nieba,
ale nie podaje ile trzeba mieć promili alkoholu we krwi aby otrzymywać odpowiedz.
Obserwuj wątek
    • dunajec1 Re: Rozmowy z Niebem 24.06.20, 02:51
      No i nie podaje tez co trzeba pic aby miec tyle promili, bo piwa to ile trzeba by wypic aby miec ponad 3 promile?
      no wina mniej , wodki jeszcze mniej ze nie wspomne o spirycie....
    • wawrzanka Re: Rozmowy z Niebem 24.06.20, 09:52
      Jakaś gwiazda miała w wydychanym powietrzu 1,2 promila. Tłumaczyła, że wypiła "lampkę wina" do kolacji, a potem krótko spała. Tymczasem żeby mieć 1,2 promila to trzeba wypić nie lampkę, a butelkę i to na pusty żołądek. Tak przynajmniej podaje źródło informacji o przygodach celebrytów. Na pewno kilka razy w życiu zdarzyło mi się wypić w sumie butelkę wina jednego wieczora, ale to już był stan znacznego upojenia i raczej mój limit. 3,4 promila to trzy butelki wina!!! Tyle się nie da wypić naraz. Ale co ja tam wiem. Biskup wie lepiej.
    • pocoo Re: Rozmowy z Niebem 24.06.20, 09:55
      kociak40 napisał:
      >... aby mógł rozmawiać z Panem Bogiem w Niebie
      > musi mieć ponad 3 promila alkoholu we krwi, tylko wtedy rozmowa jest możliwa.
      > To jest pewna wskazówka i dla nas. Suneder odsyła nas z pytaniami do Nieba,
      > ale nie podaje ile trzeba mieć promili alkoholu we krwi aby otrzymywać odpowied
      > z.
      >
      "No i dupa blada". Ja nie mam najmniejszej szansy na "niebiański monolog".
      • kociak40 Re: Rozmowy z Niebem 24.06.20, 10:59

""No i dupa blada". Ja nie mam najmniejszej szansy na "niebiański monolog". - pocoo

Nawet w modlitwach trzeba umiaru. Niedawno w kościołach z ambon księża zachęcali
        o modlitwy o deszcz, bo była groźna susza w całym kraju. Modlitwy widać zostały wysłuchane
        i obecnie cały kraj zalewa woda. Nie mogłem w Warszawie wrócić samochodem do domu, bo
        woda na ulicy sięgała powyżej kół. Ogromna tragedia dla całego kraju, i to przez te modlitwy.
        Było ich zbyt dużo.
        • feelek Re: Rozmowy z Niebem 24.06.20, 11:25
          d... blada to jest z tymi prośbami
          chcieli deszczów maja deszcze
          o co kaman?
          może wajchę w góre?
          wtedy ci od globalnego ocieplnia bedą mieli frajdę
          a tak? ocieplenie diabli wzięli - nie ma na czym kasy tłuc

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się