Dodaj do ulubionych

Niewiarygodny KLER:

18.09.20, 13:41
Niewiarygodny KLER:

Oto dowód:
www.onet.pl/sport/onetsport/boks-bogdan-gajda-wygral-proces-z-tworcami-filmu-kler/s86xprg,d87b6cc4
Wasz Suender.
Obserwuj wątek
    • krzy-czy Re: Niewiarygodny KLER: 18.09.20, 15:14
      no pewnie. przecie czarne łobuzy nie są pedałami, pedofilami i sporo z nich nie rżnie swoich gospodyń i nie chadza na q...y. skoro film niewiarygodny ze względu na fotkę bogdana gajdy-to cała reszta to też bałach.
      no mógłbyś chociaż pozdrowić np.filmowo-klerowo
      cós się mój sympatyczny wyniesiony opuszczasz w obowiązkach.
      • suender Re: Niewiarygodny KLER: 18.09.20, 16:40
        krzyczy:

> .... no pewnie.

1. Najpierw załatw zaległy Komentarz!
        2. Odpowiadaj zawsze w temacie wątku, - a jak masz problemy z czytaniem, wróóóóóć do zerówki, - he, he, he, he, he, ....

Wasz Suender.
        • pocoo Re: Niewiarygodny KLER: 18.09.20, 19:23
          suender napisał:

> 2. Odpowiadaj zawsze w temacie wątku, - a jak masz problemy z czytaniem, wróóóó
          > óć do zerówki, - he, he, he, he, he, ....

Nie wydaje mi się, abyś napisał na temat. Chyba nie masz dokąd wrócić.
          Ja nie wrócę na łono tego bandyckiego Kościoła.
          "Kler "niewiarygodny?
      • kociak40 Re: Niewiarygodny KLER: 18.09.20, 16:42
        Nie zawracaj sobie głowy suenderem. Film Kler odniósł ogromny sukces
        kasowy. Nawet realizatorzy nie spodziewali się takiego efektu.
        Został zakupiony przez dużo innych państw do rozpowszechniania.
        Przed wejściem na ekrany, jak był tylko zapowiadany, Kościół katolicki,
        z ambon zakazywał ten film dla swoich wiernych. Ja obejrzałem go
        w początkach jak wszedł na ekrany kin. Wtedy przed kinami stali dewoci
        trzymając różańce i św. obrazki i na głos klepali swoje modlitwy. Krzyczeli
        do chętnych zakupujących bilety do tego filmu, że to grzech i utrata zbawienia.
        Budzili tylko śmiech ze swojej głupoty. Najwięcej zaskoczyło mnie to, że
        na sali kinowej (600 miejsc, wszystkie zajęte) było bardzo dużo starszych
        kobiet. Była to niedziela i zamiast na msze do kościoła, przyszły na ten film.
        Tak jak kiedyś Kościół katolicki sponsorował "Młot na czarownice",
        tak ten film Kler, był "Młotem" na Kościół katolicki, ujawniając ogromne
        przestępstwa wobec ludzi, zbrodnie na małych dzieciach, oszukaństwa finansowe,
        złodziejstwo i wszelkie nieprawości. Z aktorów, znakomitą rolę abp zagrał Gajos.
        • krzy-czy Re: Niewiarygodny KLER: 18.09.20, 19:05
          bardzo lubię wyniesionego mimo iż śnią mu się jakieś zaległe.
          cóś mu króliki pod czapeczką się p..lą, mimo iż naskrobałem w temaciku tego sympatycznego filmidła
          dokłądnie w temacie.i w dalszym ciągu go lubię, zwłaszcza za radosne hhee,he,he,lub jak ktoś woli naczej hihihi.
          • suender Re: Niewiarygodny KLER: 19.09.20, 09:10
            krzyczy:

> .... jakieś zaległe.

Dobrze wiesz, że ZALEGASZ i tłumisz w sobie tę prawdę najprawdziwszą, więc jesteś skrajnie nieobiektywny. Przypominam: Wątek pt.; "ABC ateismu."
            Cbdo..

Wasz Suender.
            • krzy-czy Re: Niewiarygodny KLER: 19.09.20, 11:20
              wisz co wyniesiony? łokrutnie przeżywam te twoje wygłupy.
              chcesz coś się dowiedzieć-załóż jakiś wątek, a tego twojego nie widzę i choćbym się zesrał to nie podpowiem ci na te twoje idiotyzmy.
              to czy jestem obiektywny-czy nie, to tylko i wyłącznie moja brocha a tobie do tego zasię. zabrakło mi twojego hihihi więc jesteś niewiarygodny.
                  • suender Re: Niewiarygodny KLER: 24.09.20, 12:02
                    krzy.czy:

> gdzie masz ten wątek ??ot co.

Masz rację!: Krzy-cz więcej i głośniej i pytaj tego, co jako OSTANI tym wątkiem manipulował, aż się w końcu sam przyzna. Ot co, .....

Wasz Suender.

"Ateism jest ciężka formą opętania!"
                    • krzy-czy Re: Niewiarygodny KLER: 24.09.20, 12:36
                      jak zwykle się wygłupiasz.
                      mam dupencji twój wątek, ale jeśli się upominasz to wskaż go
                      a nie odsyłaj mnie na berdyczów. nie będę się przekomarzał z tym ostatnim.
                      to jest twoja brocha.ot co.
                      hehehehe
                      pozdrawiam brochowo.
                      • suender Re: Niewiarygodny KLER: 24.09.20, 17:36
                        krzy.czy:

> , ale jeśli się upominasz to wskaż go a nie odsyłaj mnie na berdyczów.

Mam wskazać, za tego co jako OSTANI ten wątek rozkmniał?
                        Czyś się z koniem na głowę zamienił?????
                        Twoim zadaniem jest tego kogoś znaleźć i go zmusić do kapitulacji, - bo ty zalegasz z wpisaniem tam komentarza..
                        No, chyba ze z nim trzymasz sztamę, - he, he, he, he, ......

Wasz Suender.

"Ateism jest ciężka formą opętania!"
                        • pocoo Re: Niewiarygodny KLER: 25.09.20, 08:47
                          suender napisał:

> Czyś się z koniem na głowę zamienił?????

Ty na pewno, skoro Katolicyzm uznajesz za jedyną prawdziwą religię i jeszcze wpieprzasz mnie na te pierd..olone katolickie ołtarze między bandytów , którym bóg wybaczył.Ty wiesz... Gówno wiesz, skoro jesteś katolikiem.
                          • suender Re: Niewiarygodny KLER: 26.09.20, 19:17
                            pocoo:

> , skoro Katolicyzm uznajesz za jedyną prawdziwą religię ....

1. Słoneczko!: Moje uznawanie, czy nie-uznawanie ma zerową moc sprawczą.
                            Trzeba patrzeć na to co uznaje NIEBO, a nie robaczek Suender, - ot co, .....

2. Im bardziej się zaklinasz na NIE, tym szybciej będziesz WYNIESONA!
                            Powtarzaj tak dalej, - i ani się nie spostrzeżesz ........

Twój Suender.

p.s.: Zacznij coś czytać o TOLERANCJI SPOLEGLIWEJ!"
                            • pocoo Re: Niewiarygodny KLER: 26.09.20, 20:14
                              suender napisał:

> 1. Słoneczko!: Moje uznawanie, czy nie-uznawanie ma zerową moc sprawczą.
                              > Trzeba patrzeć na to co uznaje NIEBO, a nie robaczek Suender, - ot co, .

Kiedy NIEBO ( jakie, które niebo?) uznało katolicyzm za prawdziwy? Każda religia jest wymysłem ludzkim.Niebo na ziemi? Według Katolicyzmu, tak.
                              • suender Re: Niewiarygodny KLER: 27.09.20, 14:10
                                pocoo:

> Kiedy NIEBO ( jakie, które niebo?) uznało katolicyzm za prawdziwy?

1. Pięknie pytasz, ale pytanie nie kieruj na FR, tylko wprost na adres NIEBO.
                                2. Że za często używasz wulgaryzmów wsadzę Ci do kozy w piwnicy na 48 godzin, - nawet tuż przed WYNIESIENIEM!
                                3. Religii PRAWDZIWEJ nie da się ludziom wymyślić.
                                4. A Krzy.czy zalega w wątku: "ABC ateizmu"

Twój Suender.

"WIARA to wyzwolenie od paranoi!"
                                  • suender Re: Niewiarygodny KLER: 27.09.20, 18:30
                                    awariant:

> Wątek "ABC ateizmu" musisz założyć raz jeszcze, bo spadł już z Osła i ślad po nim zaginął.

Sam nie spadł, a spadnięcie też pozostawia jakiś ślad.
                                    Poza tym w necie tak szybko rzeczy nie giną, - sam to gdzieś pisałeś, - prawda? -----> PRAWDA!!

Wasz Suender.

p.s.: "Wir muessen wissen, - und wir werden wissen!" [David Hilbert]
                                • pocoo Re: Niewiarygodny KLER: 27.09.20, 17:43
                                  suender napisał:

> 2. Że za często używasz wulgaryzmów wsadzę Ci do kozy w piwnicy na 48 go
                                  > dzin,
                                  Ale się przestraszyłam...
                                  Poskarżę się braciom, to oni Ciebie wsadzą w ciemną dziurę. Jeden z nich to ten, który przeleciał Mirkę.
                                  • suender Re: Niewiarygodny KLER: 27.09.20, 18:36
                                    pocoo:

> , to oni Ciebie wsadzą w ciemną dziurę.

1. Hmm? Mnie za wulgaryzmy wsadzą, - zacytujesz za jakie?
                                    2. Będziesz WYNIESIONA!
                                    3. A krzy,czy zalega w wątku: "ABC ateismu."

Twój Suender.
                                    • krzy-czy Re: Niewiarygodny KLER: 27.09.20, 18:43
                                      przecież ci odpowiedziałem.
                                      a to że jesteś tępawy i nie zrozumiałeś to już tlko twoja brocha.
                                      przec zytałeś/obejrzałeś biblię którą co zaleciłem ??

pozdrawiam brochowo.
                                      • suender Re: Niewiarygodny KLER: 27.09.20, 21:34
                                        pocoo:

> , a za straszenie mnie.

1. Straszenie, - hmm? Ciężkie miliony mądrych ludzi chciało by zostać WYNIESIONYMI w przestrzeni NIEBA, widocznie z Tobą jest coś nie tak Ale docelowo zmienisz zdanie!
                                        2. A krzy,czy zalega w wątku: "ABC ateismu."

Twój Suender.
                                        • pocoo Re: Niewiarygodny KLER: 28.09.20, 08:22
                                          suender napisał:

> pocoo:
                                          >
                                          > > , a za straszenie mnie.
                                          >
                                          > 1. Straszenie, - hmm?

Cholernie masz ciężkie myślenie.Mam gdzieś to "wyniesienie". Straszyłeś mnie wsadzeniem do kozy na 48 godzin. Kiedy moją mamę w szkole wsadził nauczyciel do kozy, to następnego dnia brat mamy pokazał nauczycielowi czym jest "koza".
    • suender Re: Niewiarygodny KLER: 19.09.20, 09:21
      To była pierwsza od bardzo dawna spokojnie przespana noc dla mnie - tak dzień po wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie mówi w rozmowie z Onet Sport Bogdan Gajda. Znakomity przed laty pięściarz, mistrz Europy z Halle (1977), wygrał proces z twórcami filmu "Kler".

Największy sukces Sekielskchi to wielkie OSZUSTWO w filmie KLER i w efekcie PRZEGRANIE procesu z poszkodowanym mistrzem boksu Bogdanem Gajda.

To trzeba silnie nagłaśniać, bo jak oszukali w tym miejscu, - to co dopiero innym, - ot co, .....

Wasz Suender.

"A pomiędzy Przedsionkiem a Ołtarzem niech płaczą kapłani za grzechy ludu."
      • kociak40 Re: Niewiarygodny KLER: 19.09.20, 09:48

"Największy sukces Sekielskchi to wielkie OSZUSTWO w filmie KLER" - suender

Film Kler to film fabularny z wymyślonym scenariuszem. Pokazuje on tylko problemy
        oszustwa, złodziejstwa, pedofilii, homoseksualizmu, jakie reprezentuje Kościół katolicki.
        Piszesz bzdury, bo nie widziałeś tego filmu. Ma on autentyczne wstawki, wypowiedzi pokrzywdzonych,
        którzy podają swoje nazwiska i fakty. Nie są te osoby anonimowe, może KK pozwać te osoby
        do sądu za nieprawdę i otrzymać wysokie odszkodowanie. Ten film został rozpowszechniony
        na całym świecie i znane są dane osobowe tych osób, które oskarżają KK za pedofilię i nieobyczajność,
        na podstawie własnych przeżyć jakie doznały od osób duchownych.
        Jesteś zbyt prymitywny rozumowo, aby właściwie to ocenić i zrozumieć.
        • pocoo Re: Niewiarygodny KLER: 19.09.20, 12:07
          kociak40 napisał:

> Film Kler to film fabularny z wymyślonym scenariuszem. Pokazuje on tylko proble
          > my
          > oszustwa, złodziejstwa, pedofilii, homoseksualizmu, jakie reprezentuje Kościół
          > katolicki.

Suender jest pokroju tych, którzy Piotra Adamczyka całowali po rękach.To aktor, a nie papież.
          Film "Kler", w miarę delikatnie pokazał draństwa i bandytyzm Kościoła rzymskokatolickiego. Na pewno wiedzą o tym wszyscy duchowni katoliccy i ich rodziny.
          Suender nie wie?
          • kociak40 Re: Niewiarygodny KLER: 19.09.20, 14:59

Nie ma dnia aby na portalach nie było informacji o tych zboczonych sukinsynach
            w Kościele katolickim. Jest to tolerowane i ukrywane. Wiadomość z dnia obecnego:

"Na trzy miesiące aresztowano księdza z Ostrowca Świętokrzyskiego, któremu zarzuca się popełnienie czynów pedofilskich. Jak informuje ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, biskupi wiedzieli o tym, co robił od 14 lat."

suender tak broni KK, bo sam w tym gównie katolickim tkwi po szyje.
    • suender Re: Niewiarygodny KLER: 22.09.20, 15:40
      Dalsze potwierdzenie MANIPULACJI w Klerze!

sport.interia.pl/boks/news-boks-bogdan-gajda-wygral-sprawe-przeciwko-tworcom-kleru,nId,4737613

Wasz Suender.

p.s.: "WIARA to wyzwolenie od paranoi!"
      • krzy-czy Re: Niewiarygodny KLER: 22.09.20, 16:53
        gdzieś,kiedyś w filmie o klossie jakieś krasnoarmiejcy szczelali z pmk.
        tak dokłądnie to tak nazywano kiedyś kałasznikowa.

od tego czasu st.mikulski stracił jakąkolwiek wiarygodność.
        zapomniałbym he, he, he....
      • awariant Re: Niewiarygodny KLER: 22.09.20, 17:46
        suender napisał:

> Dalsze potwierdzenie MANIPULACJI w Klerze!

No i bardzo dobrze, że Bogdan Gajda wygrał proces przeciwko twórcom filmu.
        Nie wolno wykorzystać zdjęcia bez zgody przestawionych na nim osób, nawet jeśli zdjęcie
        było pozyskane na podstawie licencji Creative Commons i nie naruszało praw autorskich
        lub użyte za zgodą autora. Realizatorzy mogli wynająć statystę i przebrać go za pięściarza.

Tylko co to ma wspólnego z manipulacją? Raczej niezamierzona wpadka.
        "Kler" nie jest filmem dokumentalnym. Jest o księżach, a nie o bokserach.
        • suender Re: Niewiarygodny KLER: 22.09.20, 20:04
          awariant:

> Tylko co to ma wspólnego z manipulacją? Raczej niezamierzona wpadka.

- Wygrana Gajdy obejmowała głównie przedstawienia jego facjaty jako twarzy służbisty z UB, co napadał na kapłanów (to właśnie jest MANIPULACJA), a wykorzystanie jego podobizny bez zgody było tylko marginesem sprawy.

- Teraz czekamy na dalsze podobne sfingowane kwiatki, - oj będzie się działo!.

Wasz Suender.

"Nie może być moim przyjacielem, ten co wierzy w ateistyczne gusła!"
          • awariant Re: Niewiarygodny KLER: 22.09.20, 22:06
            suender napisał:

> - Wygrana Gajdy obejmowała głównie przedstawienia jego facjaty jako twarzy
            > służbisty z UB, co napadał na kapłanów (to właśnie jest MANIPULACJA),

Akurat bokser-służbista nie grał w tym filmie żadnej roli.

Może zatem wyjaśnisz nam, jaki cel miała ta manipulacja,
            skoro były bokser Gajda nie jest osobą publiczną, a zapewne
            większość społeczeństwa w ogóle go nie kojarzy - bo nie pamięta
            czasów PRL-u. A jeśli pamięta, to raczej inne nazwiska bokserów.
            Kto i dlaczego chciał zaszkodzić Gajdzie?

> a wykorzystanie jego podobizny bez zgody było tylko marginesem sprawy.

To akurat było clou sprawy - gdyby Gajda wyraził zgodę, nie miałby podstaw
            do sądzenia się. Gdyby zgody nie wyraził autor zdjęcia - realizatorzy "Klanu"
            zapewne musieliby zapłacić więcej.

> - Teraz czekamy na dalsze podobne sfingowane kwiatki, - oj będzie się działo!.

Nie musimy czekać, bo coraz to ktoś ilustruje jakiś problem nieadekwatnym zdjęciem.
            Na przykład TVP Info ilustrowało skutki awarii oczyszczalni Czajka zdjęciem sprzed 5 lat,
            bo takie sobie wzięli z Twittera. Ale to miało jakiś cel - więc było manipulacją.
            • suender Re: Niewiarygodny KLER: 23.09.20, 08:57
              awariant:

> Może zatem wyjaśnisz nam, jaki cel miała ta manipulacja,

To jest źle postawione pytanie, więc odpowiem tylko na dobrze postawione, tj: Jak najprawdopodobniej doszło do tej manipulacji?:

Autorzy filmu postawili sobie za cel stworzyć obraz jak najbardziej kasowy (widomo, chodziło o kasę!).
              Chcieli to zrobić wszelkimi metodami, nie bacząc czy legalne, czy nie. Liczyli, że na fali wściekłego antyklerykalizmu sztucznie rozdmuchanego przez środowiska ateistyczne, dostaną przyzwolenie społeczne również na niecne i parszywe metody, a hucpa antykościelna przykryje ich manipulacje.

I co się okazało? Okazało się, że świadomie odpuścili sobie rzetelność warsztatu dziennikarza-filmowca i lecieli po bandzie, - byle tylko efekt filmu był drażliwy (czego ateistyczny Poebel oczekiwał), a oni oczekiwali też sławy wojowników Leszczyńskiego. Ale teraz wychodzi szydło (nie mylić z Beatą) z worka i kłuje gdzie popadnie braciszków S. Wiem, że milusińskich ateuszków to bardzo boli, dlatego bronią kiczu, jak niepodległości, - ot co, .....

> a zapewne większość społeczeństwa w ogóle go nie kojarzy - bo nie pamięta czasów PRL-u.

Nie pamiętają PRL-u, - hmm?
              Jak by nie pamiętano aż tak PRL-u, to by sprawa Gajdy nie odbiła się aż tak szerokim echem w mediach, nie była dyskutowana na forach i w rodzinach.

Oto masz dalsze dowody, że w mediach (nawet tych świeckich) aż huczy!
              sport.se.pl/sporty-walki/boks/kim-jest-bogdan-gajda-legendarny-bokser-z-filmu-kler-aa-E2ry-MpEP-ghsW.html

Wasz Suender.

"Nie może być moim przyjacielem, ten co wierzy w ateistyczne gusła!"
              • awariant Re: Niewiarygodny KLER: 23.09.20, 11:42
                suender napisał:

> Autorzy filmu postawili sobie za cel stworzyć obraz jak najbardziej kasowy (widomo, chodziło o kasę!).
                > Chcieli to zrobić wszelkimi metodami, nie bacząc czy legalne, czy nie. Liczyli, że na fali wściekłego
                > antyklerykalizmu sztucznie rozdmuchanego przez środowiska ateistyczne, dostaną przyzwolenie
                > społeczne również na niecne i parszywe metody, a hucpa antykościelna przykryje ich manipulacje.

Absolutnie bezsensowne.
                Cały film jest intencjonalny i może być uznany za jedną wielką antykościelną manipulację.
                Było to legalne, a co więcej oczekiwane, bo manipulacji Kościoła wszyscy mieli już dość.

Więc przypadkowe użycie zdjęcia przedstawiającego podium medalistów mistrzostw Europy
                w Halle w 1977 roku twoim zdaniem miało służyć dyskredytowaniu trenera Gajdy. Po co?
                A może sugerowało, że wojsko już wtedy pomagało Milicji Obywatelskiej (Gajda był i jest z Legii W-wa),
                albo o współpracy naszych służb z NRD-owskim Stasi lub rumuńskim Securitate (pozostali medaliści)?

Za manipulację raczej uznałbym zamieszczenie w informacjach prasowych o procesie Gajdy
                nie tego zdjęcia, które ukazało się w filmie, ale takiego, na jakim jest on łatwiej rozpoznawalny.
                Zresztą zdjęcie z dekoracji bokserskiego mistrza Europy mogło wisieć wszędzie, nawet w pokoju
                przyszłego prezesa Jarosława Kaczyńskiego, bo i on, podobnie jak milicjanci, był kibicem bokserskim.
                • suender Re: Niewiarygodny KLER: 23.09.20, 12:44
                  awariant:

> Absolutnie bezsensowne.

Absolutnie bezsensowne jest 80% tego filmu, - ale nie wszystko, ......

> .... przypadkowe użycie zdjęcia przedstawiającego podium medalistów

Nie było przypadkowe, bo miejsce ujęcia był świadomie przygotowane przez scenografa, - nie zmyślaj.
                  Gdyby Sekielscy udowodnili ową PRZYPADKOWOŚĆ, by procesu tak sromotnie nie przegrali.
                  Zatem fakt na dziś jest taki, że wyrok poszedł w świat, a barciki Sekielskie się przyznali, - koniec kropka!

> Za manipulację raczej uznałbym zamieszczenie w informacjach prasowych o procesie Gajdy
                  > nie tego zdjęcia, które ukazało się w filmie, ale takiego, na jakim jest on łatwiej rozpoznawalny.

Czy rozpoznawalny, czy nie to o tym decyduje sąd, a nie Awariant, - zgoda? ------> ZGODA!

Masz jeszcze jakieś pytania?

Wasz Suender.
                    • suender Re: Niewiarygodny KLER: 23.09.20, 19:57
                      awariant:

> Tak - od kiedy Wojtek Smarzowski jest braćmi Sekielskimi?

1. Sprawy intymne Sekielsko-Smarzowskie zostaw obydwu rodzinom, - ot co, ......
                      2. A Pocoo będzie WYNIESIONA!
                      Wasz Suender.

p.s.: "Ateism jest ciężka formą opętania!"
                      • pocoo Re: Niewiarygodny KLER: 25.09.20, 08:42
                        suender napisał:

> 2. A Pocoo będzie WYNIESIONA!

Tak jak ty i wielu innych, mam wieści z "NIEBA". Od zawsze.
                        Mój syn zgubił portfel z dokumentami i kartami bankowymi. Zdenerwowany szukał wszędzie, gdzie ostatnio był. Zamknęłam oczy z pytaniem, gdzie ten portfel jest ? Powiedziałam, że żona znalazła portfel na podłodze i schowała go, żeby mu dać nauczkę.Krzyk; TO NIEMOŻLIWE! Kiedy zamierzał jechać na Policję, to żona znalazła jego portfel w plecaku, do którego nigdy portfela nie wkładał.
                        Ot to...
          • pocoo Re: Niewiarygodny KLER: 23.09.20, 09:42
            suender napisał:

> - Teraz czekamy na dalsze podobne sfingowane kwiatki, - oj będzie się działo!.

Ja nie czekam. Ja wiem. Znam kler osobiście i w dupie mam wymyśloną fabułę. Gdyby pokazano rzeczywistość, to szlag by trafił Katolicyzm.
            Kwiatek. Maleńka niezapominajka.
            Rozmawiałam na przyjęciu z nieżyjącym już biskupem, trzymającym w ręce którąś kolejną szklaneczkę z whisky. Patrząc na zaciekłego wroga biskupa w sutannie, siedzącego w fotelu (to samo przyjęcie) zapytałam, czy istnieje bóg? Biskup lekko odwrócił głowę, odciągnął w dół dolną powiekę i mnie zapytał; " a jedzie mi tu tramwaj"?Zaczęliśmy się śmiać i rozmawiać o "dupie Maryni, o potopie świata, gdzie wody nie było".
            Chcesz, wierz. Nie, to nie. Ja wiem.
    • krzy-czy Re: Niewiarygodny KLER: 23.09.20, 10:16
      tak jakoś smiesznie ok99,45% ludków w najjaśniejszej nie pamieta kto to był gajda.
      ja pamiętam- gdzoeś tak ok.1980 piłem z nim wódeczkę w knajp[ie ZALIPIE na pl.narutowicza.
      WYNIESIONY do momentu znalezienia w jakimś prawiczkowym pisemku tej informacji-też nie wiedział.
      jak prawdziwy KArTOfeL liczy na to że czyniąc zamieszanie wokół śmiesznego zdjęcia w filmie, da się
      uratować całe pedalstwo i q...stwo swoich kumpli z firmy KK.

a tak poważnie, to oglądając ten film nawet nie zauważyłem tam buziaka tego gajdy.

• kociak40 Re: Niewiarygodny KLER: 23.09.20, 12:26

"Tak poważnie, to oglądając ten film nawet nie zauważyłem tam buziaka tego gajdy" - krzy-czy

Ja oglądałem ten film dwa razy, raz w kinie i drugi raz na You Tube i też nie zauważyłem.

Nie ma co dyskutować o filmie "Kler". Spełnił swoją rolę i to na całym świecie. KK ma poważniejszy
        problem.
        Oto dzisiejsza informacja na portalu Interia Fakty:

"Kościół katolicki w Niemczech przeżywa przełom, który jest tematem obrad jesiennego
        zgromadzenia biskupów w Fuldzie. Z powodu braku księży wkrótce znacznie zmaleje liczba parafii."

W Polsce też brakuje księży. Seminaria pustoszeją. Już nie trzeba tam szukać akceptacji
        dla dewiacji seksualnych, których tak dobrze firma KK ukrywała.
      • kociak40 Re: Niewiarygodny KLER: 23.09.20, 20:39
        Pomnik Jana Pawła II przed Muzeum Narodowym w Warszawie.

Autor pomnika - Jerzy Kalina.

Ten głaz jaki JPII trzyma nad głową, to chyba symbol pedofilii jaką tak ukrywał
        w Kościele katolickim. Nie może się go pozbyć, bo pozabijał by złote rybki w tym
        zbiorniku wodnym.
        • kociak40 Re: Niewiarygodny KLER: 26.09.20, 19:41

Do tego zbiornika wodnego przed Muzeum Narodowym w Warszawie, gdzie jest
          ten duży pomnik JPII trzymającego ogromny głaz nad głową, wpuszczono dużą,
          żółtego koloru, dmuchaną kaczkę. Robią sobie dowcipnisie żarty.
          Mnie nie obchodzi JPII. Nigdy osobiście go nie spotkałem, nie chciałem mu
          dać tej przyjemności.
      • privus Re: Niewiarygodny KLER: 19.10.20, 21:09
        Zdjęcia Gajdy w filmie traktuję jako przypadkowe niedopatrzenie nie mające żadnego znaczenia dla problemu poruszonego w filmie i skrzętnie skrywanego do dnia dzisiejszego przez Kościół przede okiem i uchem wiernych Pomniejszanie lub zaprzeczanie jego istnienia bardziej przypomina wiekopomne osiągnięcia Syzyfa, niż umiejętności wyciągania wniosków nawet z pobieżnej analizy faktów i to nie koniecznie z ostatniego stulecia..
        • suender Re: Niewiarygodny KLER: 20.10.20, 09:21
          privus:

> Zdjęcia Gajdy w filmie traktuję jako przypadkowe niedopatrzenie nie mające
          > żadnego znaczenia dla problemu .....

Ten cały film, to jest jedno wielkie NIEDOPATRZENIE!
          Cbdo.

Wasz Suender.

p.s.: "Nie może być moim przyjacielem, ten co wierzy w ateistyczne gusła!"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka