Dodaj do ulubionych

Młodzi ludzie dali ciała

01.01.21, 10:00
Młodzi ludzie dali ciała bo to w Polsce objawił się Bóg i Polska miała być krajem chronionym przez Boga jednak młodzi ludzie pomylili kierunki i zmierzali nie tą drogą, którą trzeba. Młodzi ludzie dali ciała ale Raj zostanie otwarty w 2030 roku każdy ma więc jeszcze czas na poprawę, każdy człowiek ma wybór czy chce podążać drogą, która prowadzi do zbawienia czy też drogą ciemności, która prowadzi do cierpienia. Wybór należy więc do człowieka czy chce zamieszkać w Świecie doskonałym gdzie nie ma chorób, śmierci ani cierpienia w Królestwie Bożym gdzie żyje się wiecznie czy też miejscu, które oddali go od Boga i od życia w Raju.
Obserwuj wątek
      • stropekroztropek Re: Młodzi ludzie dali ciała 01.01.21, 10:44
        Wpisuję ponieważ człowiek może żyć tak jak chce lecz ma prawo wiedzieć, że ma wybór i może wybrać drogę która mu odpowiada. Nie może być tak, że ktoś promuje jakieś życie i wskazuje ludziom jakiś kierunek ludzie muszą mieć świadomość, że mają różny wybór i to od nich zależy jak zakończy się ich końcowa droga na ziemi. Jeżeli np; pan Biedroń zalegalizuje homoseksualizm i zrobi z młodych ludzi ateistów to skąd oni będą wiedzieli, że mogą zamieszkać w Raju od ciebie na pewno nie bo ty im tego nie powiesz zgadzasz się chyba ze mną.
        • pocoo Re: Młodzi ludzie dali ciała 01.01.21, 11:25
          stropekroztropek napisał(a):

> Wpisuję ponieważ człowiek może żyć tak jak chce lecz ma prawo wiedzieć, że ma w
          > ybór i może wybrać drogę która mu odpowiada.

Teraz to zalałeś. Wypisujesz banialuki i chcesz, aby inni je wybrali jako motto swojego życia. Tak , tak. Wolna wola. Wybrałeś i tego się trzymaj. Muzułmanin wciska swoim dzieciom pod czaszkę Koran. Hindusi uczą dzieci zasad religijnych, które sami wyznają. Buddyści też. Ty uznajesz się za mesjasza i pieprzysz swoje wymysły przypisując je bogu. Na boga można zawalić największą bzdurę i najokrutniejszą zbrodnię. Po to wymyślili bogów wszelkiego kalibru.
          • stropekroztropek Re: Młodzi ludzie dali ciała 01.01.21, 11:59
            Ja nie wymyśliłem Boga bo widziałem i piszę prawdę a każdy sobie może wybierać drogę jaką chce w życiu dla mnie to nie ma żadnego znaczenia. Ja mogę tylko wskazać drogę i jak ktoś chce to może zamieszkać w Raju a jak ktoś nie chce to nikt go do tego nie zmusza.
    • awariant Re: Młodzi ludzie dali ciała 01.01.21, 12:39
      stropekroztropek napisał(a):

> Młodzi ludzie dali ciała bo to w Polsce objawił się Bóg ...

W Polsce objawił się Ojciec Dyrektor i Brat Dyktator.
      Więc czemu się dziwisz, że młodzi uciekają od takich bogów.
      • awariant Re: Młodzi ludzie dali ciała 01.01.21, 13:05
        edico napisał:

> A czemuż to czemuż chcesz się wysługiwać ciałami młodych na nie swoim?

Może chce się zabezpieczyć na przyszłość?
        Katolicyzm nie obiecuje w Raju żadnych hurys, hurysów czy hurysiąt.
        Czyż nie dlatego chrzci się u nas nawet niemowlęta?
        Żeby służyły w Raju swoim duchowym opiekunom.
    • kociak40 Re: Młodzi ludzie dali ciała 01.01.21, 14:08

"Ja nie wymyśliłem Boga bo widziałem " - stropekroztropek

Ja też chyba widziałem i to niedawno. Stał przed sklepem monopolowym z wyciągniętą ręką
      (wypisz wymaluj Jezus Chrystus, jak na obrazach). Dałem mu na piwo, aby Go nie suszyło.
      Zapewne w 2030 będę miał ułatwione te Królestwo, szybciej się dostanę. Mogę więc spać spokojnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka