Dodaj do ulubionych

Moherowy szturm do nieba

30.06.21, 08:43
Rydzyk odpowiada nową akcją na przyjętą w ubiegłym tygodniu przez Parlament Europejski rezolucję proaborcyjną i ataki na środowiska pro-life. Środowisko skupione wokół Radia Maryja o. Rydzyka zapowiada modlitewny szturm do nieba o ochronę życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci.

Jak długo ta korporacja będzie skrywała włassne przestępstwa wskazującnaiwnym wiernym nowych wrogów?
Obserwuj wątek
    • mikesz5mikesz Re: Moherowy szturm do nieba 30.06.21, 10:36
      "szturm modlitewny" - brzmi jak szturm pod Stalingradem , albo szturm na Berlin , co za śmieszny język w tej ideologii katolickiej , buahahaha

.......
      mamadu.pl/154049,ksiadz-podliczyl-kto-ile-dal-z-okazji-komunii-i-opublikowal-to-na-stronie
    • snajper55 Re: Moherowy szturm do nieba 30.06.21, 14:25
      edico napisał:

> Rydzyk odpowiada nową akcją na przyjętą w ubiegłym tygodniu przez Parlament Eur
      > opejski rezolucję proaborcyjną i ataki na środowiska pro-life. Środowisko skupi
      > one wokół Radia Maryja o. Rydzyka zapowiada modlitewny szturm do nieba

A już myślałem, że osobiście postanowili niebo szturmować. Niektóre inne sekty miały takie pomysły.

S.
    • qwardian Re: Moherowy szturm do nieba 30.06.21, 15:28
      Modlę się za dzieci poczęte, bo ostatnie modlitwy zostały wysłuchane. Modliłem się, żeby przegrał Trzaskowski, bo popierałem Małgorzatę Kidawę Błońską, a okazało się, że została usunięta z karty wyborczej, kosztem tej kreatury.
        • snajper55 Re: Moherowy szturm do nieba 30.06.21, 17:01
          pocoo napisała:

> Te narodzone można zabijać, gdyż za nie się nie modlisz. Robisz z boga idiotę.
          > Odpowiednio tobie zapłaci.

Nie zapłaci bo go nie ma i każdy idiota może bezkarnie pleść dowolne idiotyzmy. Wiesz dlaczego? Gdyż wielu czeka na reakcję boga zamiast samemu wziąć się do roboty.

S.
          • pocoo Re: Moherowy szturm do nieba 30.06.21, 18:12
            snajper55 napisał:

> Wiesz dlaczego? Gdyż wielu czeka na reakcję boga zamiast samemu wziąć się do r
            > oboty.
            >
            > S.
            Narodowcy pomagają bogu ile mogą. Wespół w zespół dadzą radę.
            "Żydzi do gazu", a jednocześnie obrzezany Żyd na króla Polski. Banda poj.bów.
            • n4rmoorr Re: Moherowy szturm do nieba 30.06.21, 20:37
              pocoo napisała:

> snajper55 napisał:
              >
              >
              > > Wiesz dlaczego? Gdyż wielu czeka na reakcję boga zamiast samemu wziąć si
              > ę do r
              > > oboty.
              > >
              > > S.
              > Narodowcy pomagają bogu ile mogą. Wespół w zespół dadzą radę.
              > "Żydzi do gazu", a jednocześnie obrzezany Żyd na króla Polski. Banda poj.bów.
              Najgorsze moja droga że ta królowa to czarna i jeszcze Żydówka.Sama widzisz okropność .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka