19.12.06, 23:38
od kilku lat nie mieszkam w polsce ale ciekawi mnie jedna rzecz: czy "
kociorze"-swiadkowie jechowy chodza jeszcze po domach???
Obserwuj wątek
    • nickus01 Re: goscie 22.12.06, 22:37
      img206.imageshack.us/img206/8720/rep03kw1.jpg
    • yazonisyn Re: goscie 23.12.06, 21:12
      sprzedam_kota napisała:

      > od kilku lat nie mieszkam w polsce ale ciekawi mnie jedna rzecz: czy "
      > kociorze"-swiadkowie jechowy chodza jeszcze po domach???

      Tak

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka