sprzedam_kota 19.12.06, 23:38 od kilku lat nie mieszkam w polsce ale ciekawi mnie jedna rzecz: czy " kociorze"-swiadkowie jechowy chodza jeszcze po domach??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nickus01 Re: goscie 22.12.06, 22:37 img206.imageshack.us/img206/8720/rep03kw1.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
yazonisyn Re: goscie 23.12.06, 21:12 sprzedam_kota napisała: > od kilku lat nie mieszkam w polsce ale ciekawi mnie jedna rzecz: czy " > kociorze"-swiadkowie jechowy chodza jeszcze po domach??? Tak Odpowiedz Link Zgłoś