m.bonislawski
06.12.11, 20:29
Typowe zachowanie urzędasów Kubickiego.
Sam Prezio łamie prawo co drugi tydzień, omija wyroki a jednocześnie tak rzuca ludziom kłody pod nogi, aby ich gnoić.
I urabia opinię społeczną przeciwko tym ludziom.
Kiedy wreszcie zmądrzejemy i przegonimy tego burzyciela z powrotem do jego Szprotawy ?