Dodaj do ulubionych

Praca dla absolwentów

IP: *.ec.zgora.pl 22.04.03, 13:28
CO ROBI NASZA PANI PREZYDENT ? CHYBA NIE JEST NIĄ M.SAWICKA ,BO
JAK NARAZIE TYLKO ONA WYPOWIADA SIĘ W RÓŻNYCH SPRAWACH.CZYŻBY
NASZA P.PREZYDENT NIE MIAŁA CZASU?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka