Gość: XX IP: *.ec.zgora.pl 22.04.03, 13:28 CO ROBI NASZA PANI PREZYDENT ? CHYBA NIE JEST NIĄ M.SAWICKA ,BO JAK NARAZIE TYLKO ONA WYPOWIADA SIĘ W RÓŻNYCH SPRAWACH.CZYŻBY NASZA P.PREZYDENT NIE MIAŁA CZASU? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj