Dodaj do ulubionych

Pociąg "Słoneczny"

23.07.09, 12:26
Czy ktos moze mial okazje korzystac z tego pociagu?
Wybieram sie na urlop nad morze i wydaje mi sie, ze bylby to dobry
pomysl na zaoszczedzenie na koszmarnie drogich biletach smile
Ale z drugiej strony w internecie znalazlam bardzo malo informacji,
w wiekszosci nie pochlebnych, o warunkach w jakich sie nim
podrozuje.

Prosze o pomoc smile
Obserwuj wątek
    • nothing.at.all Re: Pociąg "Słoneczny" 28.07.09, 10:47
      Pociąg słoneczny jest faktycznie tańszą wersją podróży nad morze,
      ale mało wygodną. Siedzenia są źle dostosowane do pleców. Po podróży
      wychodzisz z lekkim bólem kręgosłupa. A jeśli jedziesz w piątek
      wieczorem i chcesz wracać w niedziele to odradzam - masa ludzi!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka