Czy ktos moze mial okazje korzystac z tego pociagu?
Wybieram sie na urlop nad morze i wydaje mi sie, ze bylby to dobry
pomysl na zaoszczedzenie na koszmarnie drogich biletach
Ale z drugiej strony w internecie znalazlam bardzo malo informacji,
w wiekszosci nie pochlebnych, o warunkach w jakich sie nim
podrozuje.
Prosze o pomoc