zuzka787
19.12.11, 14:24
Witam,
Czy ktoś posiada telefon Nokia 2720 Fold,koniecznie potrzebuję opinii o nim,tzn.czy klawiatura nie odbija się na wyświetlaczu,jak trzyma bateria itp.no i jak się go ogólnie używa i czy jesteście z niego zadowoleni ?????
Będę wdzięczna za wszelkie opinie tylko szczerze ;)
Pozdrawiam i dziękuję