Dodaj do ulubionych

Nokia 2720 Fold

19.12.11, 14:24
Witam,
Czy ktoś posiada telefon Nokia 2720 Fold,koniecznie potrzebuję opinii o nim,tzn.czy klawiatura nie odbija się na wyświetlaczu,jak trzyma bateria itp.no i jak się go ogólnie używa i czy jesteście z niego zadowoleni ?????
Będę wdzięczna za wszelkie opinie tylko szczerze ;)

Pozdrawiam i dziękuję
Obserwuj wątek
    • wicehrabia.julian Re: Nokia 2720 Fold 19.12.11, 22:08
      zuzka787 napisała:

      > Będę wdzięczna za wszelkie opinie tylko szczerze ;)

      będę wdzięczny jak nauczysz się używania google
      www.telepolis.pl/telefony.php?id=1572
      • zuzka787 Re: Nokia 2720 Fold 23.12.11, 16:07
        Miałam nadzieję,że na tym forum odezwie się ktoś kulturalny i pomoże mi wybrać a nie każe czytać po googlach.
        Więcej takich "miłych" forumowiczów życzę :(


        wicehrabia.julian napisał:

        > zuzka787 napisała:
        >
        > > Będę wdzięczna za wszelkie opinie tylko szczerze ;)
        >
        > będę wdzięczny jak nauczysz się używania google
        > www.telepolis.pl/telefony.php?id=1572
        >
        >
        • wicehrabia.julian Re: Nokia 2720 Fold 23.12.11, 16:18
          zuzka787 napisała:

          > Miałam nadzieję,że na tym forum odezwie się ktoś kulturalny i pomoże mi wybrać
          > a nie każe czytać po googlach.

          właśnie ci pomogłem wklejając link do wypowiedzi n.t tego telefonu, daruj, ale czytać za ciebie ich nie będę

          ps. kulturalni ludzie mówią "dziękuję"
          • zuzka787 Re: Nokia 2720 Fold 23.12.11, 16:27
            wicehrabia.julian napisał:
            > właśnie ci pomogłem wklejając link do wypowiedzi n.t tego telefonu, daruj, ale
            > czytać za ciebie ich nie będę
            >
            > ps. kulturalni ludzie mówią "dziękuję"

            Nie odbieram tego jako pomoc tylko jako "spławienie".
            Kulturalny człowiek napisał by jest ok.albo daruj go sobie itp.

            DZIĘKUJĘ
            • wicehrabia.julian Re: Nokia 2720 Fold 23.12.11, 16:35
              zuzka787 napisała:

              > DZIĘKUJĘ

              proszę
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka