Dodaj do ulubionych

NOKIA 6210

IP: *.dialup.medianet.pl 26.10.01, 10:30
Proszę o podzielenie się uwagami dotyczącymi użytkowania w/w komórki.Czy
jesteście zadowoleni z niej czy może nie?
Czy ma ona możliwość wgrania nowej melodyjki?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Janiol Re: NOKIA 6210 IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 02.11.01, 18:32
      Telefon ten to totalna kicha niewarta swojej ceny caly czas wiesza sie gubi
      zasieg bateria jest luzna przyciski szwankuja nie mozna jej podlaczyc do kompa
      bo lacze to nie dziala wiem to bo sam niestety mam ten shit (juz drugi bo
      pierwsza sie sypnela i dali mi druga ktora mam od sierpnia i juz zdazyla byc w
      naprawie i wkrotce idzie tam znowu - lata bateria wiesza sie gubi zasieg
      niedziala z kompem niedziala przycisk glosnosci dlatego goraco odradzam jakbys
      chciala o cos jeszcze zapytac to anty_tpsa@hoga.pl
    • Gość: Matt Re: NOKIA 6210 IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 06.11.01, 14:28
      Widze, ze niektore wypowiedzi nie sa zbyt obiektywne! Jezeli ktos Ci w ten
      sposob doradza to zastanow sie dlaczego produkty Nokia sie tak dobrze sprzedaja
      pomimo wysokich cen?! Wyzej wymienione wady tycza sie raczej nie tej marki.
      Luzna bateria jest koszmarem telefonow Siemens (nie wiem czy poprawiono to w
      nowych ale po przeczytaniu testow raczej nie). Proponowany telefon Eryka jest
      rzeczywiscie bardzo dobry ale narazie nie ma go w promocjach albo wogole w
      Polsce. Eryk to dobra firma ale maja tylko trzy dobre telefony inne sa
      straszne. Jesli chodzi o wady Nokia to tylko software. Czasami starsze wersje
      sie wieszaja. Wyswietlacze sa zdecydownie najlepsze.

Moj poprzednik chyba oprocz Nokia nie lubi rowniez firm takich jak Nike, Coke,
      PhilipMorris, Sony etc. :))
        • Gość: wartak Re: NOKIA 6210 IP: 195.41.66.* 08.11.01, 08:43

Nokia bazuje na starej platformie i hardwarze. Siemens jest o niebo
          nowoczesniejszy i on najlepiej znosi obecny kryzys na rynku. Jakosc sie
          przebija!
          Osobiscie polecam S40 jako najbardziej profesjonalny telefonik na swiecie ale
          dla powaznych ludzi - nie ma gier! Dla fanatykow: S45i z k-Java i karta MP3.
          Muzyka stereo do 10 godzin (ale przy jednoczesnym obnizeniu jakosci), mozliwosc
          samodzielnego programowania, importowania gier z internetu i wiele innych
          bajerow. Fanatastyczna wspolpraca z kompem i zabawa na dlugie godziny kazdego
          dnia.
          I jeszcze jedno - S40 to najlepsze radio w calym komorkowym businesie -
          najczulsze a jednoczesnie najzdrowsze bo emituje najmniejsze promieniowanie ze
          wszystkich komorek do naszych mozgow. Tylko Siemens!!! Oni sa glodni sukcesu i
          dojda stara panne nokie w ciagu kilku lat.

pzdrw
    • Gość: Mar Re: NOKIA 6210 IP: 213.25.197.* 09.11.01, 04:17
      Mam od prawie roku N6210:
      Po 8 miesiącach zaczął się zawieszać i trzeba było wgrać nowe oprogramowanie
      (zrobione w ramach grwarancji, Plus dał nawet aparat zastępczy na klika dni)

W porównaniu z Nokią 3210 i Ercssonem jakimśtam, których używałem wcześniej,
      6210 ma jakby "spóxniony zapłon". Reaguje na wybór funkcji menu jakby z
      opóxnieniem. Mam wrażenie jakby procesor nie radził sobie z obsługą tak wielu
      funkcji.

Łącze na podczerwnień nie działa z Windows 98. Do Windowsów trzeba wprowadzić
      pewne modyfikacje - wtedy podobno jest OK. Ale to wina Windowsów, a nie
      telefonu. Przez kabel łacze z inetrnetem jest OK. Telefon wymaga mocnego
      sygnału - ale to niestety przypadłośc wszystkich telefonów z anteną wbudowaną.
    • Gość: zyg Re: NOKIA 6210 IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 10.11.01, 11:54

Super telefon , mozna przyznac ze jesli chodzi o niego to moim zdaniem jest
      najlepszy ze wszytkich Nokii w tej klasie ... oczywiscie ma juz swoje lata ,
      ale dalej jest nowoczesny i bardzo dobry ( nie wiem jak w tych nowych
      oprogramowanie dziala , ale w starych jest super ). A co do wypowiedzi Janiol'a
      to mysle ze nie warto sluchac go , jakies bzdury wciska , Nokia jest jednym z
      najlepszych producentow telefonow , oczywiscie seria 8xxx jest rzeczywiscie
      wadliwa w niektorych modelach , ale po za tym jest super , Siemens SL45 to juz
      wyzsza jazda i nie porownujmy go do 6210...

Pozdr.

zyg
          • Gość: Janiol Re: NOKIA 6210 IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 13.11.01, 16:15
            Siedzisz gleboko w komorkach sprzed lat. Zobacz jakie teraz sa alcatele o niebo
            lepsze od nokii a wiesz dlaczego ? :
            BO DZIALAJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A eryki ? porownaj sobie nokie
            8310 a ericssona T68 niewidzisz roznicy ? Ja mialem juz 4 nokie wszystkie sie
            sypia. Mialem tez siemensa c25 ktory nadal jest uzywany (nie przezemnie) i
            niema z nim zadnego problemu. A ma juz ze 3 lata.
            • Gość: zyg Re: NOKIA 6210 IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 13.11.01, 19:30
              Gość portalu: Janiol napisał(a):

> Siedzisz gleboko w komorkach sprzed lat. Zobacz jakie teraz sa alcatele o niebo
              >
              > lepsze od nokii a wiesz dlaczego ? :
              > BO DZIALAJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A eryki ? porownaj sobie nokie
              > 8310 a ericssona T68 niewidzisz roznicy ? Ja mialem juz 4 nokie wszystkie sie
              > sypia. Mialem tez siemensa c25 ktory nadal jest uzywany (nie przezemnie) i
              > niema z nim zadnego problemu. A ma juz ze 3 lata.

Wiesz co czlowieku wez se na wstrzymanie i na podniete bo nie wiesz co mowisz...
              Alcatele sa piekne , ale wewnetrznie to jest tragedia , przeca te nowe alcatele
              to przeciez dopiero co weszly , po 3-4 latach mozna powiedziec ze sa dobre a
              tutaj co mozesz powiedziec po paru miesiacach ??? hehehe , 8310 , jeny przeciez
              potwierdzilem ze seria 8xxx jest rzeczywisie "delikatna" i wadliwa... wiec nie
              porownuj go z erykiem ! Jak ci sie sypaly nokie to po co kupowales nastepne ? :))
              hehehe , sam sobie zaprzeczasz... Do Siemensow nie mam specjalnie nic , moim
              zdaniem jako taki telefon... No , ale wracajac do meritum Noki 6210 , powiem ci
              ze nie znam osob ktore tak narzekaja na ten telefon , jesli cie nokia obrazila
              czyms to nie wciskaj chociaz na forum ludzom kitu... Mow sobie tak dalej jak
              teraz mowisz a dalekoooo zajdziesz :)))

Pozdrawiam

Zyg
                • Gość: zyg Re: NOKIA 6210 IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 15.11.01, 09:58
                  Gość portalu: Janiol napisał(a):

> Czesc czy ty jestes ksiedzem ze prawisz kazania ??? Kupujac nokie ciagle mialem
                  >
                  > nadzieje ze trafilem na zly (wadliwy ) aparat ale teraz juz wiem ze to gowna.

NIe prawie kazan :))) hehehe , ja nie czaje twojego tekstu - jak to kupowales
                  nokie i chciales aby byla wadliwa ??? to po co kupowales ? :)) zalosny ten watek
                  sie robi , juz mi sie nie chce klepac o takich bzdurach... kup se eryka i sie
                  zadowalaj nim ;]]]]

Pozdrawiam

Zyg
                    • Gość: luk Re: NOKIA 6210 IP: *.pai.net.pl 29.01.02, 01:28
                      mozliwe ze mieles pecha z nokia ale nie masz racji mówiac ze sa do bani. to
                      najlepsze telefony. takie sa wyniki badan opinii publicznej. a jak dobrze wiesz
                      wiekszosc zawsze wygrywa. i tego trzeba sie trzymaj jak wiekszosc mówi ze sa
                      dobre to widocznie tak jest. ale kazdy moze miec swoje zdanie.
                      dlatego jestes jednym z mniejszosci i musisz sie z tym pogodzic.
                      serdecznie pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka