Gość: gosc IP: *.chello.pl 16.12.06, 16:40 nie pamietam kodu do odblokowania klawiatury, czy ktos moze pomoc z gory dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yavorius a tak serio 16.12.06, 20:24 jeśli to jest funkcja telefonu, to w komisie Ci zresetują kod do fabrycznego:) Odpowiedz Link Zgłoś