nessuno
25.08.07, 20:52
Proszę o "wytłomaczenie" jak podłączyć komórkę z komputerem za pomocą
bluetooth`a.SE K750i tą funkcję ma włączoną,do złącza USB w komputerze
podłączyłem stosowne urządzenie plus sterownik z płyty zainstalowany.Telefon
nie widzi kompa i na odwrót.Czy trzeba wykonywać jakieś specjalne czary-mary,
czy też może ja coś źle robię?
No to jak, pomożecie?