Dodaj do ulubionych

Bluetooth??? Pomocy

25.08.07, 20:52
Proszę o "wytłomaczenie" jak podłączyć komórkę z komputerem za pomocą
bluetooth`a.SE K750i tą funkcję ma włączoną,do złącza USB w komputerze
podłączyłem stosowne urządzenie plus sterownik z płyty zainstalowany.Telefon
nie widzi kompa i na odwrót.Czy trzeba wykonywać jakieś specjalne czary-mary,
czy też może ja coś źle robię?
No to jak, pomożecie?
Obserwuj wątek
    • blq Re: Bluetooth??? Pomocy 25.08.07, 21:37
      potrzebny jest jeszcze "jakiś" program ktory pomoże wykryć komputerowi bluetooth
      w komórce.

      chciał byś żeby po prostu telefon był wykryty jako dysk wymienny, czy jak? oj.
      to pieśń przyszłości, o ile w ogole takie rozwiązanie będzie możliwe (względy
      bezpieczeństwa i takie tam).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka