Dodaj do ulubionych

SE k750 - video

06.10.07, 23:15
Czy ktoś może powiedzieć mi, co mam zrobić, żeby nagrać film dłuższy
niz 10 - 15 sek? Po tym czasie następuje koniec nagrania i jak chcę
kontynuować muszę nagrywać od początku...
Obserwuj wątek
    • blq Re: SE k750 - video 06.10.07, 23:22
      ustawić by nagrywał na kartę pamięci lub też kupić WIĘKSZĄ kartę pamięci.

      PS. filmy z k750 tak czy inaczej nie nadają się do niczego. zdecydowanie
      najsłabsza strona multimediów tego modelu.
      • sillke Re: SE k750 - video 06.10.07, 23:28
        Ok. Dzięki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka