sillke 06.10.07, 23:15 Czy ktoś może powiedzieć mi, co mam zrobić, żeby nagrać film dłuższy niz 10 - 15 sek? Po tym czasie następuje koniec nagrania i jak chcę kontynuować muszę nagrywać od początku... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
blq Re: SE k750 - video 06.10.07, 23:22 ustawić by nagrywał na kartę pamięci lub też kupić WIĘKSZĄ kartę pamięci. PS. filmy z k750 tak czy inaczej nie nadają się do niczego. zdecydowanie najsłabsza strona multimediów tego modelu. Odpowiedz Link Zgłoś