Dodaj do ulubionych

telefonia Dialog

03.10.03, 13:50
Czy ktos z was posiada telefon stacjonarny w Dialogu?
Obserwuj wątek
    • Gość: pawe23 Re: telefonia Dialog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.03, 23:00
      ja mam 2 linie w dialogu
    • Gość: ii Re: telefonia Dialog IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 06.10.03, 10:12
      a jeżeli nawet tak to co? :P
    • nika999 Re: telefonia Dialog 09.10.03, 15:14
      Chciałam się zapytać jak oceniacie jakość świadczonych przez Dialog usług oraz
      prędkośc internetu.
      • Gość: sagittarius Re: telefonia Dialog IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 23.01.04, 00:04
        bardzo wysoko mam linię 4 lata i najmniejszych problemów i wciąż nowe promocje,
        zniżki za staż, itp
    • Gość: klauss Re: telefonia Dialog IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.04, 00:05
      Dialog jest ok. Jestem u nich od 2001 i szczerze polecam.
    • Gość: cub4bear Re: telefonia Dialog IP: *.client.comcast.net 28.01.04, 01:09
      w 2002 zawiesilem usluge ISDN caly dzien w DIalogu bo wyjezdzalem z kraju..
      zawiesilem na 5 mniesiecy, po czym calkowicie o tym zapomnialem. Siostra w tym
      czasi wykupila sobie pakiet bodajze 10 godzin internet bo wieej nie
      potrzebowala.. Po 5 miesiacach ISDN caly dzien zostal automatycznie wznowiony.
      Siostra wiec placila za ISDN i za pakiet.. nie majac zielonego pojecia, ze z
      ISDN wlasciwie nie korzysta.. Rachunek co prawda byl dosc wysoki ale myslala,
      ze to przez rozmowy.. po 4 miesiacach placenia extra zorientowala sie, ze cos
      jest nie tak :).. DIALOG zrobil bardzo ladny gest.. i cala kwote, ktora byla
      placona za ISDN caly dzien - okolo ~400 zl.. postanowil zwrocic w postaci
      placenia tymi pieniedzmi za nastepne rachunki.. czyli cos na zasadzie z gory
      zaplacone a teraz korzystaj ile chcesz :) wiec nie bylo zadnej wojny jak np. z
      TPSA.. postapili jak dobra zachodnia firma i zwrocili wszystko w postaci
      oplaconych rachunkow z wyprzedzeniem.. NAPRAWDE ICH POLECAM.

      pozdrawiam
      • Gość: misiek Re: telefonia Dialog IP: *.jgora.dialog.net.pl 29.01.04, 19:45
        dialog jest ok ,tylko jest problem z prefiksami ktorrych nie mozna wybrac gdyz
        jest tylko uzywany prefiks dialogu ,a telfon mam juz jakies 3 lata i nie
        narzekam ,poza tym problemem o ktorym wspomnialem ,pozdro...
    • Gość: Piotrek Re: telefonia Dialog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.04, 17:53
      Przepisałem sie do Dialogu przy okazji jakiejś promocji i do tej pory nie
      miałem żadnych "niespodzianek" jestem tam już dwa lata i jest ok.
    • Gość: hania Re: telefonia Dialog IP: *.ska01.telsat.wroc.pl 01.02.04, 23:38
      Ja mam od początku 2001 r. i podobnie jak przedmówcy (przedpiszący) jestem
      zadowolona.
      Chciałam jeszcze dodać, że w Dialogu moża dużo załatwić skutecznie (!) przez
      Telecentrum. Na przykład ja w zeszłym roku zamówiłam sobie całodobowy dostęp do
      internetu przez telefon (potem przyszło pismo potwierdzające),a w połowie
      stycznia z tej usługi zrezygnowałam, także przez telefon.
      Poinformowano mnie, że nie zapłacę całej opłaty za miesiąc, tylko
      proporcjonalnie za czas, kiedy korzystałam. Miłe to.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka