nika999 03.10.03, 13:50 Czy ktos z was posiada telefon stacjonarny w Dialogu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pawe23 Re: telefonia Dialog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.03, 23:00 ja mam 2 linie w dialogu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ii Re: telefonia Dialog IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 06.10.03, 10:12 a jeżeli nawet tak to co? :P Odpowiedz Link Zgłoś
nika999 Re: telefonia Dialog 09.10.03, 15:14 Chciałam się zapytać jak oceniacie jakość świadczonych przez Dialog usług oraz prędkośc internetu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sagittarius Re: telefonia Dialog IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 23.01.04, 00:04 bardzo wysoko mam linię 4 lata i najmniejszych problemów i wciąż nowe promocje, zniżki za staż, itp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klauss Re: telefonia Dialog IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.04, 00:05 Dialog jest ok. Jestem u nich od 2001 i szczerze polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cub4bear Re: telefonia Dialog IP: *.client.comcast.net 28.01.04, 01:09 w 2002 zawiesilem usluge ISDN caly dzien w DIalogu bo wyjezdzalem z kraju.. zawiesilem na 5 mniesiecy, po czym calkowicie o tym zapomnialem. Siostra w tym czasi wykupila sobie pakiet bodajze 10 godzin internet bo wieej nie potrzebowala.. Po 5 miesiacach ISDN caly dzien zostal automatycznie wznowiony. Siostra wiec placila za ISDN i za pakiet.. nie majac zielonego pojecia, ze z ISDN wlasciwie nie korzysta.. Rachunek co prawda byl dosc wysoki ale myslala, ze to przez rozmowy.. po 4 miesiacach placenia extra zorientowala sie, ze cos jest nie tak :).. DIALOG zrobil bardzo ladny gest.. i cala kwote, ktora byla placona za ISDN caly dzien - okolo ~400 zl.. postanowil zwrocic w postaci placenia tymi pieniedzmi za nastepne rachunki.. czyli cos na zasadzie z gory zaplacone a teraz korzystaj ile chcesz :) wiec nie bylo zadnej wojny jak np. z TPSA.. postapili jak dobra zachodnia firma i zwrocili wszystko w postaci oplaconych rachunkow z wyprzedzeniem.. NAPRAWDE ICH POLECAM. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misiek Re: telefonia Dialog IP: *.jgora.dialog.net.pl 29.01.04, 19:45 dialog jest ok ,tylko jest problem z prefiksami ktorrych nie mozna wybrac gdyz jest tylko uzywany prefiks dialogu ,a telfon mam juz jakies 3 lata i nie narzekam ,poza tym problemem o ktorym wspomnialem ,pozdro... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: telefonia Dialog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.04, 17:53 Przepisałem sie do Dialogu przy okazji jakiejś promocji i do tej pory nie miałem żadnych "niespodzianek" jestem tam już dwa lata i jest ok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hania Re: telefonia Dialog IP: *.ska01.telsat.wroc.pl 01.02.04, 23:38 Ja mam od początku 2001 r. i podobnie jak przedmówcy (przedpiszący) jestem zadowolona. Chciałam jeszcze dodać, że w Dialogu moża dużo załatwić skutecznie (!) przez Telecentrum. Na przykład ja w zeszłym roku zamówiłam sobie całodobowy dostęp do internetu przez telefon (potem przyszło pismo potwierdzające),a w połowie stycznia z tej usługi zrezygnowałam, także przez telefon. Poinformowano mnie, że nie zapłacę całej opłaty za miesiąc, tylko proporcjonalnie za czas, kiedy korzystałam. Miłe to. Odpowiedz Link Zgłoś