Gość: tina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.05, 14:30 poszukuje potomkow mojego dziadka - barona Edwarda de Pauli - jesli komus mowi cos nazwa Turka - i wie cos na temat dziadka - prosze o kontakt. Jestem jego wnuczka z drugiego malzenstwa. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj