IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.05, 14:30
poszukuje potomkow mojego dziadka - barona Edwarda de Pauli - jesli komus
mowi cos nazwa Turka - i wie cos na temat dziadka - prosze o kontakt.
Jestem jego wnuczka z drugiego malzenstwa.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka