IP: *.stacje.agora.pl 04.02.04, 16:32
Kochani za dziesięć dni wypadaja czterdzieste urodziny mojego męża, prosze o
przepisy na coś na ciepło co można spozywać na stojąco. Strogonow był od
zawsze obecny na moich imprezach chciała bym czymś zaskoczyc te osiemnascie
osób które się zapowiedziały.
Dziekuje
Mika
Obserwuj wątek
    • Gość: benia Re: pomocy IP: *.stacje.agora.pl 04.02.04, 16:59
      proponuje bigos

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka