IP: *.altkom.pl 12.02.04, 13:06
Uprzejmie proszę o przepis na palmiery czyli takie słodkie, zawijane w dwa
słoneczka ciastka z ciasta francuskiego.
Obserwuj wątek
    • maewka Re: palmiery 12.02.04, 13:22
      Ja też dołączam się do prośby o przepis! Ale bym zjadła!
      • Gość: Totoro Re: palmiery IP: 213.17.165.* 12.02.04, 14:33
        Na www.mniammniam.pl palmiery to teraz temat tygodnia. Jest kilka przepisów i
        zachęcające zdjęcie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka