Gość: Pichciarz IP: *.proxy.aol.com 23.03.04, 05:27 Było, wiem, ale to szczególnie dobry przepis, choć niestety, po angielsku. Bogato ilustrujący każdy etap więc dobrze uczy: www.dlc.fi/~marianna/gourmet/5_2.htm Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kwieta4 Re: Gravlax 23.03.04, 06:22 uwielbiam surowego lososia, moge jesc codziennie... zrobie go sobie wreszcie sama!!! dzieki za zdjecia:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Linn Re: Gravlax IP: *.dialup.tiscali.it 23.03.04, 09:33 Bardzo ladnie zaprezentowane. Odpowiedz Link Zgłoś