Gość: ajavar
IP: *.adsl.inetia.pl
03.11.10, 11:23
jak w temacie - jesc, czy nie? wiem, byl podobny temat, bo wyszukalam, ale nie do konca rozwial moje watpliwosci. Moja papryczka jest bardziej okragla niz podluzna i czerwona, stoi na zewnatrz i jeszcze o dziwo nie zmarzla, wiec moze to jakas zmutowana tylko do ozdoby? Chcialam ja dodac do makaronu, ale nie wiem, czy nie ma czasem wlasciwosci niepozadanych;)