Gość: Liska IP: 81.210.125.* 18.05.04, 17:11 Gieziku, gdzie się podział Twój makaronowy wątek na MniamMniam? Bo szukam i szukam i znaleźć nie mogę. Piszą, "nie znaleziono":-( L Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
linn_linn Re: Do Giezika 18.05.04, 17:17 Liska, na forum Mniamowym jest przerwa do piatku, do 20.00. Odpowiedz Link Zgłoś
giezik Re: Do Giezika 18.05.04, 17:19 ja nie "kontynuowalem" wspolpracy, po zmianach na platne. Jakos nie chce mi sie po raz kolejny wpisywac. Ale sluze plikiem w formacie Outcooka, do ktorego (mimo wrodzonego balaganiarstwa) staram sie juz na biezaco wpisywac to co robie (i troche archiwizowac, to co mi sie pałęta po komputerze) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Liska Re: Do Giezika IP: 81.210.125.* 18.05.04, 18:19 A no to ja bardzo poproszę na lis_ka@gazeta.pl :-) Odpowiedz Link Zgłoś
giezik Re: Do Giezika 18.05.04, 19:14 alez prosze: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=77&w=12747008 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oberżyna Re: Do Giezika IP: 217.11.136.* 21.05.04, 16:01 przecież mniammniama już nie ma. teraz jest www.gotowanie.wkl.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Liska no tak... IP: 81.210.125.* 21.05.04, 16:04 ...ale mi chodziło bardziej o giezikowe przepisy niż samego mniamniama...:-) Odpowiedz Link Zgłoś
linn_linn Re: Mniammniam 21.05.04, 16:13 Dlaczego Mniammniama mialoby nie byc? Jest i bedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m\ Re: Do Giezika IP: *.aster.pl / 212.76.33.* 21.05.04, 16:39 Mniamniam jest tylko ma krótką przerwę. M. Giezik :))) marghe_72@gazeta.pl. Dziekuję Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marghe_72 Re: Do Giezika IP: *.aster.pl / 212.76.33.* 21.05.04, 16:40 ups, to byłam ja.. M. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: Do Giezika IP: 213.17.165.* 21.05.04, 17:12 Jak to MniamMniama nie ma? Jest i ma się dobrze. Tylko forum ma przerwę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oberżyna ??? - ku przestrodze IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 23.05.04, 21:22 ma się dobrze? cytuje wypowiedz terry z forum na gotowanie.wkl.pl: "Na MM juz sie zamyka buzie niewygodnym uzytkownikom jak w powiesciach Orwella. Bahus nie moze sie zalogowac na forum. Mnie, gdy probowalam sie zalogowac ukazala sie wiadomosc "Dostep zabroniony". O.k. moge sie nie odzywac i tak bylam tam bardziej czytaczka niz gadaczka. Ale po ponownej probie wejscia na forum ukazuje mi sie za kazdym razem znow napis "Dostep zabroniony" Widocznie bylam zbyt szczera w swoich wypowiedziach, choc pisalam bardzo grzecznie i nikomu z pewnoscia nie ublizylam. Priw takze zlikwidowano - pewnie po to by utrudnic kontakty miedzy ludzmi. Zakazano "hurtowej" publikacji przepisow na Forum (co to znaczy hurtowa - 100, 10, 2?). Ciekawe jak szybko te osoby, ktore okazaly sie prawomyslne i ktorych nie skazano na banicje sie w tym wszystkim zorientuja? Czy beda wiedziec co jest przyczyna znikniecia niektorych nickow? Czy naprawde pieniadze sa tak wazne, zeby przekreslaly podstawowe zasady przyzwoitosci? W tej chwili WK jest jedynym miejscem, gdzie mozemy sobie przekazac te informacje.... Acha i radze wszystkim, ktorzy maja najmniejrze podstawy podejrzewac ze moga byc persona non grata nie probowac logowac sie na MM. z komputera ktorego na codzien uzywaja. Lepiej ist do biblioteki czy kawiarenki i przekonac sie czy nie sa na banicji. Przynajmniej uratuja dla siebie mozliwosc ogladania MM." www.gotowanie.wkl.pl/forum_watek.php?id=1566&post=1572 czołem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: terra/jagienka Re: ??? - ku przestrodze IP: *.ss.shawcable.net 24.05.04, 00:45 Nie mialam zamiaru tak daleko w sieci na ten temat rozprawiac, ale Oberzyna mnie niejako do tego zmusila. Nie mam jej tego za zle, bo mysle, ze dzialala w dobrej intencji, a wszystko co napisalam to podtrzymuje... Musze jednak jedna rzecz wyjasnic, zeby zapobiec nieporozumieniu. Na MM uzywalam nicka "jagienka" i jako terry nikt mnie tam nie zna. Zawsze staralam sie pisac tak, aby nikogo nie urazic i nigdy z pewnoscia nikogo nie oczernilam. Na MM napisalam otwarcie co mysle na temat postepowania z "przepisami nadeslanymi", no i na temat Stron Mniamowiczow. Prowadzilam tez dyskusje na ten temat z Grzegorzem i Markosem, bardzo rzeczowa i spokojna w tonie i nie sadze zeby naruszala ona zasady bezpieczenstwa czy spokoju... Nie obgadywalam wiec nikogo poza plecami i dopiero pozniej powtorzylam to na WZ. A teraz zabroniono mi nie tylko odzywania sie na forum, ale nawet zagladania na nie. Zagladac ciagle moge, bo mam dostep do sporej ilosci komputerow (pracuje w bibliotece i tam sa dziesiatki komputerow do dyspozycji publicznej). Ale to nie zmienia faktu, ze postapiono ze mna jak z jakims przestepca, choc w tej sytuacji nie ja powinnam sie wstydzic. Tego "wspanialego" serwisu mi nie zal (w sieci jest duzo rownie interesujacych stron, szcegolnie ze znam angielski), zal mi tylko kontaktu z kilkoma sympatycznymi ludzmi, ktorzy nawet nie beda wiedzieli co sie stalo.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oberżyna Re: ??? - ku przestrodze IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 24.05.04, 04:44 jagienko przepraszam, troche sie pospieszylam. mimo to mam nadzieje, ze jeszcze pare osob zabierze glos a innych forach sieci co pomoze otworzyc wiekszej grupie oczy na to co sie dzieje na MM i w glowach jego tworcow. na mnie padl strach blady pozdrowienia dla Ciebie i Bahusa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: terra/jagienka Re: ??? - ku przestrodze IP: *.ss.shawcable.net 24.05.04, 06:25 Oberzyna, nie przepraszaj :) To co napisalam, napisalam i nie mam zamiaru sie wycofywac, bo to prawda. I dobrze, ze poinformowalas mnie na WK, ze przekazujesz moja informacje dalej, bo przynajmniej moglam wyjasnic sprawe mojego nicka. Pozdrawiam :))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pichciarz o NASZYM M.M. IP: *.proxy.aol.com 24.05.04, 05:27 A my sami sobie sami bądźmy Mniamusiami! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pichciarz Re: o NASZYM M.M. IP: *.proxy.aol.com 24.05.04, 05:31 Jedno "sami" zbyt wiele: "A my sobie sami bądźmy Mniamusiami" Ot co! Odpowiedz Link Zgłoś