Dodaj do ulubionych

Do Giezika

IP: 81.210.125.* 18.05.04, 17:11
Gieziku,
gdzie się podział Twój makaronowy wątek na MniamMniam? Bo szukam i szukam i
znaleźć nie mogę. Piszą, "nie znaleziono":-(
L
Obserwuj wątek
    • linn_linn Re: Do Giezika 18.05.04, 17:17
      Liska, na forum Mniamowym jest przerwa do piatku, do 20.00.
    • giezik Re: Do Giezika 18.05.04, 17:19
      ja nie "kontynuowalem" wspolpracy, po zmianach na platne. Jakos nie chce mi sie po raz kolejny wpisywac. Ale sluze plikiem w formacie Outcooka, do ktorego (mimo wrodzonego balaganiarstwa) staram sie juz na biezaco wpisywac to co robie (i troche archiwizowac, to co mi sie pałęta po komputerze)
      • Gość: Liska Re: Do Giezika IP: 81.210.125.* 18.05.04, 18:19
        A no to ja bardzo poproszę na lis_ka@gazeta.pl
        :-)
        • giezik Re: Do Giezika 18.05.04, 18:42
          poooszlo
          • Gość: Liska Re: Do Giezika IP: 81.210.125.* 18.05.04, 19:00
            Grazie mille:-))
      • dziuunia Re: Do Giezika 18.05.04, 18:42
        A czy ja też mogę prosić:)?
        • giezik Re: Do Giezika 18.05.04, 19:14
          alez prosze:

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=77&w=12747008
          • dziuunia Re: Do Giezika 18.05.04, 19:17
            Dzięki:)
    • Gość: oberżyna Re: Do Giezika IP: 217.11.136.* 21.05.04, 16:01
      przecież mniammniama już nie ma. teraz jest www.gotowanie.wkl.pl/
      • Gość: Liska no tak... IP: 81.210.125.* 21.05.04, 16:04
        ...ale mi chodziło bardziej o giezikowe przepisy niż samego mniamniama...:-)
        • linn_linn Re: Mniammniam 21.05.04, 16:13
          Dlaczego Mniammniama mialoby nie byc? Jest i bedzie.
    • Gość: m\ Re: Do Giezika IP: *.aster.pl / 212.76.33.* 21.05.04, 16:39
      Mniamniam jest tylko ma krótką przerwę.
      M.

      Giezik :))) marghe_72@gazeta.pl. Dziekuję
      • Gość: Marghe_72 Re: Do Giezika IP: *.aster.pl / 212.76.33.* 21.05.04, 16:40
        ups, to byłam ja..
        M.
        • Gość: Aga Re: Do Giezika IP: 213.17.165.* 21.05.04, 17:12
          Jak to MniamMniama nie ma? Jest i ma się dobrze. Tylko forum ma przerwę.
          • Gość: oberżyna ??? - ku przestrodze IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 23.05.04, 21:22
            ma się dobrze? cytuje wypowiedz terry z forum na gotowanie.wkl.pl:

            "Na MM juz sie zamyka buzie niewygodnym uzytkownikom jak w powiesciach Orwella.
            Bahus nie moze sie zalogowac na forum. Mnie, gdy probowalam sie zalogowac
            ukazala sie wiadomosc "Dostep zabroniony". O.k. moge sie nie odzywac i tak
            bylam tam bardziej czytaczka niz gadaczka. Ale po ponownej probie wejscia na
            forum ukazuje mi sie za kazdym razem znow napis "Dostep zabroniony" Widocznie
            bylam zbyt szczera w swoich wypowiedziach, choc pisalam bardzo grzecznie i
            nikomu z pewnoscia nie ublizylam.
            Priw takze zlikwidowano - pewnie po to by utrudnic kontakty miedzy ludzmi.
            Zakazano "hurtowej" publikacji przepisow na Forum (co to znaczy hurtowa - 100,
            10, 2?).
            Ciekawe jak szybko te osoby, ktore okazaly sie prawomyslne i ktorych nie
            skazano na banicje sie w tym wszystkim zorientuja? Czy beda wiedziec co jest
            przyczyna znikniecia niektorych nickow?
            Czy naprawde pieniadze sa tak wazne, zeby przekreslaly podstawowe zasady
            przyzwoitosci?
            W tej chwili WK jest jedynym miejscem, gdzie mozemy sobie przekazac te
            informacje....
            Acha i radze wszystkim, ktorzy maja najmniejrze podstawy podejrzewac ze moga
            byc persona non grata nie probowac logowac sie na MM. z komputera ktorego na
            codzien uzywaja. Lepiej ist do biblioteki czy kawiarenki i przekonac sie czy
            nie sa na banicji.
            Przynajmniej uratuja dla siebie mozliwosc ogladania MM."
            www.gotowanie.wkl.pl/forum_watek.php?id=1566&post=1572
            czołem
            • Gość: terra/jagienka Re: ??? - ku przestrodze IP: *.ss.shawcable.net 24.05.04, 00:45
              Nie mialam zamiaru tak daleko w sieci na ten temat rozprawiac, ale Oberzyna
              mnie niejako do tego zmusila. Nie mam jej tego za zle, bo mysle, ze dzialala w
              dobrej intencji, a wszystko co napisalam to podtrzymuje...
              Musze jednak jedna rzecz wyjasnic, zeby zapobiec nieporozumieniu.
              Na MM uzywalam nicka "jagienka" i jako terry nikt mnie tam nie zna.
              Zawsze staralam sie pisac tak, aby nikogo nie urazic i nigdy z pewnoscia nikogo
              nie oczernilam. Na MM napisalam otwarcie co mysle na temat postepowania
              z "przepisami nadeslanymi", no i na temat Stron Mniamowiczow. Prowadzilam tez
              dyskusje na ten temat z Grzegorzem i Markosem, bardzo rzeczowa i spokojna w
              tonie i nie sadze zeby naruszala ona zasady bezpieczenstwa czy spokoju...
              Nie obgadywalam wiec nikogo poza plecami i dopiero pozniej powtorzylam to na WZ.

              A teraz zabroniono mi nie tylko odzywania sie na forum, ale nawet zagladania na
              nie. Zagladac ciagle moge, bo mam dostep do sporej ilosci komputerow (pracuje w
              bibliotece i tam sa dziesiatki komputerow do dyspozycji publicznej). Ale to nie
              zmienia faktu, ze postapiono ze mna jak z jakims przestepca, choc w tej
              sytuacji nie ja powinnam sie wstydzic.

              Tego "wspanialego" serwisu mi nie zal (w sieci jest duzo rownie interesujacych
              stron, szcegolnie ze znam angielski), zal mi tylko kontaktu z kilkoma
              sympatycznymi ludzmi, ktorzy nawet nie beda wiedzieli co sie stalo....
              • Gość: oberżyna Re: ??? - ku przestrodze IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 24.05.04, 04:44
                jagienko przepraszam, troche sie pospieszylam.

                mimo to mam nadzieje, ze jeszcze pare osob zabierze glos a innych forach sieci
                co pomoze otworzyc wiekszej grupie oczy na to co sie dzieje na MM i w glowach
                jego tworcow.

                na mnie padl strach blady
                pozdrowienia dla Ciebie i Bahusa
                • Gość: terra/jagienka Re: ??? - ku przestrodze IP: *.ss.shawcable.net 24.05.04, 06:25
                  Oberzyna, nie przepraszaj :) To co napisalam, napisalam i nie mam zamiaru sie
                  wycofywac, bo to prawda. I dobrze, ze poinformowalas mnie na WK, ze
                  przekazujesz moja informacje dalej, bo przynajmniej moglam wyjasnic sprawe
                  mojego nicka.
                  Pozdrawiam :)))))))))))
    • Gość: Pichciarz o NASZYM M.M. IP: *.proxy.aol.com 24.05.04, 05:27
      A my sami sobie sami bądźmy Mniamusiami!
      • Gość: Pichciarz Re: o NASZYM M.M. IP: *.proxy.aol.com 24.05.04, 05:31
        Jedno "sami" zbyt wiele:

        "A my sobie sami
        bądźmy Mniamusiami"

        Ot co!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka