Gość: bursztyn
IP: *.aster.pl / *.aster.pl
24.05.04, 19:59
Dziękuję wszystkim forumowiczom, którzy pisali o innym sposobie przyrządzania
szparagów niż gotowanie. Właśnie upiekłam po raz pierwszy w życiu w naczyniu
żaroodpornym, z dodatkiem odrobiny oleju z pestek winogron, czosnku i galazki
tymianku. Pycha! Można jeść bez soli. Jutro spróbuję tego patentu z brokułem.