Gość: monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.04, 11:00 wyprobowalam grillowanie ananasa, tak jak radziles(z cukrem i papryka), ale ja robilam to na folii aluminiowej, ty tez, czy wprost na ruszt? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: giezik Re: na ruszcie IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.06.04, 11:24 bo lubie ten ksztalt odcisnietego rusztu :) Odpowiedz Link Zgłoś