Dodaj do ulubionych

Nowa Nescafe - boski smak kawy!!!

06.11.04, 16:56
Nigdy nie bylem fanem tej kawy rozupszalnej. Jakos tak niechetnie sypalem te
wie lyzeczki do kubeczka, tylko po to by moc jakos funkcjonowac w siwcie, bo
bez kofeiny to ja nie wyzywam. Jakos przymykalem oko na te okropne wrazenia
smakowe, a stara wersja necsafe smakowala... skarpetkami lub inna podeszwa.
Ale ta nowa! Jezusicku, myslalem, ze zejde. Smakuje z-n-a-k-o-m-i-c-i-e! Po
prosu obled. Diametralna roznica. Nowa krolowa kaw.
Obserwuj wątek
    • Gość: ewa zaśpiewa Re: Nowa Nescafe - boski smak kawy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 19:50
      hihihihihihihihiiihi :)
      jasne.
      • Gość: jojo Re: Nowa Nescafe - boski smak kawy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.04, 08:20
        juuupi!
    • Gość: pytanko Re: Nowa Nescafe - boski smak kawy!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.04, 09:08
      niech zgadnę. zacząłeś pracować dla nescafe za grube pieniądze? ;)
      • Gość: gosc Re: Nowa Nescafe - boski smak kawy!!! IP: *.cm-upc.chello.se 07.11.04, 15:49
        a nazywa sie jakos ta nowa kawa?
    • Gość: szadoka Re: Nowa Nescafe - boski smak kawy!!! IP: 212.160.172.* 08.11.04, 09:42
      jak cos classic moze byc jednoczesnie nowe???? to dla mnie zagadka...
      poza tym w smaku sie nie rozni albo ja za malo wyrafinowana jestem
    • Gość: mwookash Nescafe Gold chyba IP: *.man.polbox.pl 08.11.04, 09:54
      Dobra jest, najbardziej mi smakuje z kaw rozpuszczalnych dostępnych w
      supermarketach. Ale jeszcze lepsza jest Idee Cafe
      • Gość: szopen Re: Nescafe Gold chyba IP: 204.79.89.* 08.11.04, 09:56
        Jesli chodzi o Nescafe Gold to jest calkiem inaczej produkowana kawa.
        Zmiana smaku Nescafe Classic nastepuje stopniowo na rynkach swiata i jest
        powodowana zmiana technologi jej produkcji.
    • Gość: up Re: Nowa Nescafe - boski smak kawy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.04, 19:48
      jupi
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka