Dodaj do ulubionych

ciastko jabłkowe z McDonalda

30.11.04, 14:17
Czy ktoś wie jak zrobić to cudo?Lub coś na jego kształt?Łącznie z tym cud
nadzieniem...
Obserwuj wątek
    • lolajna7 Ja tylko wątek chciałam poddźwignąć ;-) 01.12.04, 11:46
    • Gość: p102 Re: ciastko jabłkowe z McDonalda IP: *.net-serwis.pl 01.12.04, 12:42
      obstawiam, ze to poprostu jest ciasto francuskie nadziane prazonymi jablkami i
      wrzucone na gleboki olej, chociaz ostatni raz jadlam toto z 5 (a moze wiecej)
      lat temu i jakos mi smak nie utkwil..
      • kaprysia Re: ciastko jabłkowe z McDonalda 01.12.04, 13:10
        Tłuste paskudztwo, ktos w ogóle to jada?????
        • Gość: p102 Re: ciastko jabłkowe z McDonalda IP: *.net-serwis.pl 01.12.04, 13:14
          po raz chyba 10000. nie to dobre co dobre a to co komu smakuje!!!
          • lolajna7 Re: ciastko jabłkowe z McDonalda 06.12.04, 12:09
            Dziękuję za obronę moich gustów kulinarnych :-) a jak zrobić te prażone jabłka
            ze środka? Co do czego dodać w jakiej ilości i jak długo co z czym gotować lub
            zapiekać? ;-)

            Pozdrawiam amatorów ciastek jabłkowych :-)
            • pati102 Re: ciastko jabłkowe z McDonalda 06.12.04, 12:45
              jablka prazone mozna kupic gotowe w sloiku albo przygotowac tak jak do
              szrlotki, jablka obrac, usunac gniazdo nasienne, pokroic w osemki i smazuc na
              masle ze spora iloscia cukru az beda miekkie (najlepiej jak sie rozpadna)
              oczywiscie mozna do nich dodac cynamon.
              • lolajna7 Re: ciastko jabłkowe z McDonalda 07.12.04, 12:22
                Dzięki :-)
                Dzisiaj też ide do Maca ;-)
        • Gość: olo Re: ciastko jabłkowe z McDonalda IP: *.chello.pl 08.12.04, 07:41
          Sama jeteś tłusta.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka