lolajna7 30.11.04, 14:17 Czy ktoś wie jak zrobić to cudo?Lub coś na jego kształt?Łącznie z tym cud nadzieniem... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: p102 Re: ciastko jabłkowe z McDonalda IP: *.net-serwis.pl 01.12.04, 12:42 obstawiam, ze to poprostu jest ciasto francuskie nadziane prazonymi jablkami i wrzucone na gleboki olej, chociaz ostatni raz jadlam toto z 5 (a moze wiecej) lat temu i jakos mi smak nie utkwil.. Odpowiedz Link Zgłoś
kaprysia Re: ciastko jabłkowe z McDonalda 01.12.04, 13:10 Tłuste paskudztwo, ktos w ogóle to jada????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: p102 Re: ciastko jabłkowe z McDonalda IP: *.net-serwis.pl 01.12.04, 13:14 po raz chyba 10000. nie to dobre co dobre a to co komu smakuje!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lolajna7 Re: ciastko jabłkowe z McDonalda 06.12.04, 12:09 Dziękuję za obronę moich gustów kulinarnych :-) a jak zrobić te prażone jabłka ze środka? Co do czego dodać w jakiej ilości i jak długo co z czym gotować lub zapiekać? ;-) Pozdrawiam amatorów ciastek jabłkowych :-) Odpowiedz Link Zgłoś
pati102 Re: ciastko jabłkowe z McDonalda 06.12.04, 12:45 jablka prazone mozna kupic gotowe w sloiku albo przygotowac tak jak do szrlotki, jablka obrac, usunac gniazdo nasienne, pokroic w osemki i smazuc na masle ze spora iloscia cukru az beda miekkie (najlepiej jak sie rozpadna) oczywiscie mozna do nich dodac cynamon. Odpowiedz Link Zgłoś
lolajna7 Re: ciastko jabłkowe z McDonalda 07.12.04, 12:22 Dzięki :-) Dzisiaj też ide do Maca ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: ciastko jabłkowe z McDonalda IP: *.chello.pl 08.12.04, 07:41 Sama jeteś tłusta. Odpowiedz Link Zgłoś