Gość: sween
IP: *.net.euron.pl
17.09.05, 22:52
Przełączalam dzis kanaly w tv i natknelam sie na jakis program w tvn style, w ktorym dwie raczej mlode panie gotowaly. To co zoabczylam spowodowalo ze "szczeka mi opadla". Otoz pani nr1. przygotowywala rybe smazona w panierce. i jako przypraw uzyla : VEGETA i sok z cytryny (jak to ujela z cytryna ostroznie zeby vegeta nie splynela. Po chwili druga pani przygotowywala szpinak i zgadnijcie czym go w pierwszej kolejnosci doprawila. Jak nie trudno zgadnac oczywiscie VEGETA. Tego juz nie wytrzymalam i przelaczylam, balam sie co bedzie dalej :).
Przynajmniej wiem ze juz nigdy nie obejrze tego programu :D