kondysia
10.11.05, 17:29
Ostatnio do bolu ogladam nowe programy kulinarne w Tvn Style. Szczegolnie
Polske od Kuchni i Nigela gryzie. Obie prowadzace te programy maja w sobie
tyle naturalnosci i spontanu, ze konkurenci z innych stacji moga sie schowac,
ze juz o urodzie nie wspomne. Oczywiscie stawiam na Polske i prowadzaca tam
blondynke :-)
Chetnie przeczytam co Wy sadzicie o tych programach i w ogole programach
kulinarnych w naszej telewizji?