Dodaj do ulubionych

ulubione programy kulinarne

10.11.05, 17:29
Ostatnio do bolu ogladam nowe programy kulinarne w Tvn Style. Szczegolnie
Polske od Kuchni i Nigela gryzie. Obie prowadzace te programy maja w sobie
tyle naturalnosci i spontanu, ze konkurenci z innych stacji moga sie schowac,
ze juz o urodzie nie wspomne. Oczywiscie stawiam na Polske i prowadzaca tam
blondynke :-)
Chetnie przeczytam co Wy sadzicie o tych programach i w ogole programach
kulinarnych w naszej telewizji?
Obserwuj wątek
    • mwookash Zatem zapraszamy do lektury 10.11.05, 17:36
      Ostatnio dużo wątków o tym zwłaszcza o Nigeli :)
      • kondysia Re: Zatem zapraszamy do lektury 10.11.05, 17:42
        na forum gazety?
    • marghe_72 Re: ulubione programy kulinarne 10.11.05, 17:53
      he he naturalnosci powiadasz?
      no tak, pichcenie w "seksowym" szlafroczku jest wyjątkowo naturalne
      i obiecywanie,ze sie wylize deskę z kaczej krwi..

      wybaczie, nie mogłam sie powstrzymać
      • kondysia Re: ulubione programy kulinarne 10.11.05, 18:01
        Rozumiem, ze to bylo o Nigelli bo w "Polsce od kuchni" nigdy nie widzialam
        kaczki, a tym bardziej prowadzacej w szlafroku.
        • marghe_72 Re: ulubione programy kulinarne 10.11.05, 18:04
          jesli oglądałaś oba programy to raczej nie powinnas miec wątpliwosci
          obu oań nie trawię niestety
          juz milczę
        • ba_nita Re: ulubione programy kulinarne 10.11.05, 18:06
          Nie zobaczysz też żadnych przypraw za wyjątkiem nieśmiertelnej wegety. Na
          szczęście z polską kuchnią nie ma to zbyt wiele wspólnego.
          • dziuunia Re: ulubione programy kulinarne 10.11.05, 18:33
            O tak,to w tym programie(Polska od kuchni)była vegeta z dodatkiem ryby jakiejś
            i vegety,a potem posypane jeszcze vegetą.Już tego nie oglądam,Nigellę tak ale
            tamto jest IMHO beznadziejne niestety.
            Niestety o naturalności ciężko mówić w przypadku większości takich
            programów.Najbardziej naturalny jest IMHO Rick Stein w Food Heroes na BBCPrime.
            • Gość: marghe_72 Re: ulubione programy kulinarne IP: *.acn.waw.pl 10.11.05, 18:35
              ja lubię Ready Steady Cook - BBC.. choć nie zawsze nadazam z zapisywaniem
              przepisów
              • kondysia Re: ulubione programy kulinarne 10.11.05, 18:39
                a kiedy jest ten program i na ktorym BBC?
                • Gość: marghe_72 Re: ulubione programy kulinarne IP: *.acn.waw.pl 10.11.05, 18:54
                  BBC Prime
                  codziennie ..jakoś przed 18
                  dokłądniej godziny nie pamietam
                  • Gość: kondysia Re: ulubione programy kulinarne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.05, 21:11
                    dziekuje, bede ogladala.
                    • marchefka27 Re: ulubione programy kulinarne 10.11.05, 21:40
                      Nigelle ogladam bo nieraz cos fajnego ugotuje (choc sposob w jaki to robi z
                      lekka mnie oslabia), ale ta panna od Polskiod kuchni mnie powala...jest
                      beznadziejna, noi ta wvegeta :)
    • mazia Re: ulubione programy kulinarne 10.11.05, 22:37
      Schmeckt nicht, gibt's nicht. (VOX codziennie 18:45)
      Moze nie ulubiony, ale czesto ogladam i ten caly Tim ma calkiem calkiem
      pomysly. No i plus, ze potem przepisy mozna sciagnac ze stronki voxu.

      www.vox.de/27474.php
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka