IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.06, 21:33
w czym zostawić wołowinkę na noc?
Na razie zalałam czerwonym winem.Czosnek jeszcze dozucę.
Co z tego zmajstrować na niedzielny obiad?
Obserwuj wątek
    • ba_nita Re: wołowina wołowinie nierówna. 18.02.06, 21:42
      Więcej szczegółów?
      • jacek1f cebula zawsze pomoże, ale mało detali..:-) 18.02.06, 22:28
        albo korzennie: cynamon, goździki, kardamon, imbir..
        albo ziele ang, jałowiec, ze dwa laury i ziarenka pieprzu...
        • ba_nita Re: Kolejne poruszanie się w dymie.n/t 18.02.06, 23:50

    • andzia-nie-ania Moze cos takiego - jesli mniej szlachetne kawalki 18.02.06, 22:26
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=777&w=26450601&v=2&s=0

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka