Dodaj do ulubionych

Ratunku!!! Rozgotowany na papke zielony groch

IP: *.181-201-80.adsl.skynet.be 28.02.06, 13:07
Co moge z tym zrobic, myslalam, ze wyjdzie grochowka, bo groch byl suszony,
teraz mam zupe krem na wywarze i vegeta, ale ja nie chce zupy kremu. co moge
z tym zrobic????
Obiad o 17
Prosze pomozcie!!!!
Obserwuj wątek
    • ba_nita Re:I tak powinno byc. 28.02.06, 13:15
      Teraz ugotuj wywar na skrzydełkach kurczaczych chociażby z włoszczyzną bez
      kapusty, możesz podsmażyć wędzony boczek z cebulą lub dobrej jakości wędzoną
      kiełbasę, dodajesz sporo majeranku,liść laurowy, ziele angielskie ten groch i
      masz grochówkę.
      • jacek1f moze dodaj troche maki i zrob placuszki grochowe 28.02.06, 13:21
        - do smażenia.
        • jasminar Re: moze dodaj troche maki i zrob placuszki groch 28.02.06, 15:17
          dodaj gesty grysik smazona cebulke i masz paste grochowa do chlebak pyszne!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka