Gość: kasia
IP: *.181-201-80.adsl.skynet.be
28.02.06, 13:07
Co moge z tym zrobic, myslalam, ze wyjdzie grochowka, bo groch byl suszony,
teraz mam zupe krem na wywarze i vegeta, ale ja nie chce zupy kremu. co moge
z tym zrobic????
Obiad o 17
Prosze pomozcie!!!!