Gość: kinga
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
28.06.06, 08:17
Jak byłam mała podjadałam po kryjomu na imprezach rodzicom wiśnie w alkoholu:)
Chyba nigdy nie zapomne tego smaku.Ostatnio wspominaliśmy ze znajomymi
dzieciństwo i okazało się że każdy z nas je podkradał:)Ja nie wiem ponieważ u
nas zawsze była w karafce ale podobno ją się kupowało w słoikch.Nie wiem czy
to była nalewka czy likier w każdym razie wiem że na was się nie zawiode i
który(a)ś z specialistów(ek) poda mi przepis.Bardzo prosze to zrobie znajomym
kiedyś niespodziane(pewnie długo się je robi).