pszczola99 07.06.07, 23:09 Chłop mój będzie Cię chyba po piętach całował za drinka z ogórkiem. Wprawdzie zamiast żołądkowej mamy czystą, ale i tak łoi już trzecią szklankę. Ciekawe kiedy mi padnie trupem na podłogę ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pszczola99 Re: Doral 08.06.07, 01:31 Chłop tropem węża zaczął podążać po czwartym. Ja po trecim mam problemy z pisaniem na klwaiaturze. Czwartego nie będę ryzykować ;DD Odpowiedz Link Zgłoś
doral2 Re: Doral 08.06.07, 11:14 hehehe, mówiłam że wali z zaskoczenia :DDDD gorzka żołądkowa sprite plasterki świeżego ogórka :))) proporcje wedle uznania :))) Odpowiedz Link Zgłoś
pszczola99 Re: Doral 08.06.07, 12:34 Z tymi drinkami to ostrożnie. Mało że kopią z zaskoczenia, to generują kaca- mordercę. Boszszsze, jak mnie baniak napierdziela. Odpowiedz Link Zgłoś
uma76 Re: Doral 13.06.07, 10:46 a mnie zaproponował kolega ostatnio takiego: żołądkowa gorzka, sok bananowy (!!) i duuużo lodu... brzmi strasznie, smakuje zajebiście i wali z zaskoczenia że hej! i łeb napierdala równie mocno nazajutrz ;DDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
hossa76 Re: Doral 13.06.07, 12:33 Tylko nie wyżerajcie tych ogórów:DDD Bo to śmierć normalnie:DDDD Odpowiedz Link Zgłoś