07.06.07, 23:09
Chłop mój będzie Cię chyba po piętach całował za drinka z ogórkiem. Wprawdzie
zamiast żołądkowej mamy czystą, ale i tak łoi już trzecią szklankę. Ciekawe
kiedy mi padnie trupem na podłogę ;)
Obserwuj wątek
    • pszczola99 Re: Doral 08.06.07, 01:31
      Chłop tropem węża zaczął podążać po czwartym. Ja po trecim mam problemy z
      pisaniem na klwaiaturze. Czwartego nie będę ryzykować ;DD
    • ewajer Re: Doral 08.06.07, 08:50
      podziel się recepturą lub rzuć sznurkiem.
      • doral2 Re: Doral 08.06.07, 11:14
        hehehe, mówiłam że wali z zaskoczenia :DDDD

        gorzka żołądkowa
        sprite
        plasterki świeżego ogórka :)))

        proporcje wedle uznania :)))
        • pszczola99 Re: Doral 08.06.07, 12:34
          Z tymi drinkami to ostrożnie. Mało że kopią z zaskoczenia, to generują kaca-
          mordercę.
          Boszszsze, jak mnie baniak napierdziela.
          • uma76 Re: Doral 13.06.07, 10:46
            a mnie zaproponował kolega ostatnio takiego:
            żołądkowa gorzka, sok bananowy (!!) i duuużo lodu...
            brzmi strasznie, smakuje zajebiście i wali z zaskoczenia że hej!
            i łeb napierdala równie mocno nazajutrz ;DDDDDD
    • hossa76 Re: Doral 13.06.07, 12:33
      Tylko nie wyżerajcie tych ogórów:DDD Bo to śmierć normalnie:DDDD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka