IP: *.almainternet.pl 31.07.03, 11:25
Patisony? Patiszony? co z tych berecików można wyczarować?
Obserwuj wątek
    • hania_76 Re: Patisony 31.07.03, 11:40
      Bereciki :-) Ładne określenie :-)

      Znalazłam taki wątek z zeszłego roku

      www1.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=77&w=2473034&a=2473034
      Może coś Ci się spodoba.
    • Gość: kasia1303 Re: Patisony IP: 80.77.99.* 31.07.03, 11:56
      zajrzyj tam:

      www.mniammniam.pl/forum/viewtopic.php?topic=3675&forum=4&6
    • Gość: Monka Re: Patisony IP: *.almainternet.pl 31.07.03, 13:25
      Dziękuję za odpowiedzi
      pozdrawiam
      Monka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka