Gość: elizka
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
28.12.03, 23:07
Witam!
Grupa znajomych ( w porywach ma byc ze 30 nawet osob)wybiera sie na sylwka
na dzialke, do domku. Domek jest spory, jest wyposazona kuchnia. Umawiamy
sie, ze kazdy ma wziac cos do zjedzenia...i tu pojawia sie problem; co mozna
by przyrzadzic (najlepiej dzien przed, bo w sylwka jeszcze lece do pracy),
tak, by wziac to ze soba samochodem i ewentualnie szybko "wykonczyc" na
miejscu? Domyslam sie, ze rzadzic beda salatki, wiec moze ktos ma jakis
ciekawszy pomysl? No ewentualnie jakas oryginalna salatka... Z gory
dziekuje :)