IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.06, 14:26
Właśnie w Antyradio lecą dwa kawałki jednocześnie smile Lady Pank i jeszcze jakiś.
Jakaś nowa metoda nadawania ? big_grin
Obserwuj wątek
    • Gość: cyber Re: Antyradio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.06, 14:33
      tak ku.. taka moda. tak sie podnieciłeś że aż musiałeś temat zakładać. po
      ch..a tu burdel robisz
    • Gość: iva Re: Antyradio IP: *.aster.pl 10.03.06, 19:36
      nawet jesli - to najfajniejsze radio po dawniejszej trojce/nie obecnej/
      pozdrawiam Pawla Lorocha i GASTROFAZE oraz Janusza Kose-Kosinskiego i jego
      rownie wspanialy program muzyczny - zaraz po Gastrofazie w kazda niedziele od
      10.00 do 14 i od 14.00 -18.00 bodajze :}
      www.scootertechno.pl:}
      • Gość: Robercik Re: Antyradio IP: *.chello.pl 10.03.06, 19:42
        nie zesraj sie
        • Gość: iva Re: Antyradio IP: *.aster.pl 10.03.06, 19:47
          z ta kultura to na ksiezyc idioto -
        • Gość: ken Re: Antyradio IP: *.aster.pl 10.03.06, 21:03
          prawdziwy Rebercik hahaha
    • Gość: Heniek z Lasu Re: Antyradio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.06, 13:32
      ale mnie zjebali. a kurna za co sie pytam ? Pojeblo was czy co ???
      • Gość: Panna Nikt Re: Antyradio IP: 194.242.52.* 11.03.06, 20:46
        Niektórzy chyba po prostu lubią irytować innych... Kompletnie nie rozumiem tego
        oburzenia na temat Twojego postu. Don't worrywink
      • Gość: iva Re: Antyradio IP: *.aster.pl 12.03.06, 19:21
        ty tez na ksiezyc - z kultura-
        • Gość: Robercik Re: Antyradio IP: *.chello.pl 12.03.06, 19:50
          znow puscilas bąka - a fe!
    • Gość: człowiek Re: Antyradio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.06, 21:43
      a ja z Poznania jestem i nie mogę słuchać tego radia sad

      można gdzieś go posłuchać w Internecie?
      pozdrawiam
      • 17_mgnien_wiosny Re: Antyradio 11.03.06, 21:48
        Jasne, jestem z większej pipidówy i słucham big_grin

        Znasz taki sposób "przez google" ?
      • neder Re: Antyradio 11.03.06, 21:51
        tiaaa a nie zajrzałes nawet na ich stronę, zeby sprawdzić, co?

        Do odsłuchania tez tu:
        www.abradio.cz/radio/antyradio-94#

        pzdr
      • theagata Re: Antyradio 12.03.06, 11:13
        Gość portalu: człowiek napisał(a):

        > można gdzieś go posłuchać w Internecie?

        www.antyradio.pl/warszawa/
        have fun
    • spokojni1 Re: Antyradio 14.03.06, 16:32
      niezła promocja... szkoda tylko, że tam cały czas puszczają rocka w wersji dla
      gospodyń domowych...
      • neder Re: Antyradio 14.03.06, 16:37
        a co znaczy 'wersja dla gospodyń domowych'? Podziel się wiedzą.

        pzdr
        • spokojni1 Re: Antyradio 14.03.06, 21:57
          Chodzi o to, że prawie zawsze wybierają upupioną wersję rocka. Puszczają
          papkowatą sieczkę, lub też sieczkowatą papkę, jak kto woli. Gładką jak pupcia
          noworodka i ekstremalnie toporną.
          Jak "klasyka" to skrajny łomot w rodzaju Deep Purple, Focus, czy tam inne Thin
          Lizzy. (Jak już pan Kosiński, Wielki Muzykoznawca, Słońce Narodów, puści coś
          faktycznie klasycznego, np. The Rolling Stones, to ma tych swoich pięc, sześc
          dyżurnych numerów poza które nie wyjdzie, choc by go krajali na kawałki, bo
          taki kanon ustalił i już.)
          Jak "punk rock" to leci oczywiście Green Day, Offspring albo Pidżama Porno,
          czyli w rzeczywistości wysłodzony poppunk, który nawet byłby przyjemny, gdyby
          nie był tak zgrany do znudzenia. I poza tymi trzema kapelami już żadna inna
          kapela punkowa na świecie się nie pojawiła.
          Jak "pop rock" to na śmierc cię zakatują w kółko granymi, rzęchowatymi Chicago,
          Lady Pank czy Scorpionsami tak jakby w dziedzinie poprocka nie było muzyków
          pozbawionych uszu i rozumu.
          Jak "ostrzejsze granie" to biedny Makak zaserwuje pozbawione elementarnego
          wykopu "nu metale" albo pseudogrungowe boys bandy urodzone w wytwórni płytowej.

          Ja się pytam: czy didżej radiowy musi od urodzenia kształtowac swój gust, oraz
          gust słuchaczy, na tym co mu podeśle wielka fabryka? Czy jeśli gdzieś pojawi
          się coś odrobinę bardziej wyrafinowanego, albo bardziej zadziornego, on to musi
          omijac szerokim łukiem?
          Czy naprawdę słuchaczy trzeba traktowac jak bydło i nie można miec do nich
          odrobiny szacunku?

          • theagata Re: Antyradio 14.03.06, 23:17
            spokojni1 napisał:

            > Chodzi o to, że prawie zawsze wybierają upupioną wersję rocka.

            polecam ci Rzeźnię by Anzelmo pt/sob. 24.00-03.00

            have fun
            • spokojni1 Re: Antyradio 15.03.06, 14:25
              No właśnie. O to chodzi. Jak ma być jakieś "ostrzejsze" granie to musi to być
              tylko i wyłącznie metal, czyli jeden z najbardziej konserwatywnych gatunków
              muzycznych. Nigdy nie słyszałem, żeby pan Anzelmo puścił coś niepokojącego,
              przyprawiającego o dreszcze. W kółko ta sama łupanka, nie dość, że notoryczne
              powielanie schematów, to jeszcze te schematy polegają na patetycznej do granic
              bólu sieczce. Koturnowi chłopcy w krótkich spodenkach. Zero energii i wykopu.
              Jak gospodyni domowa chce się "zbuntować" to może sobie tego posłuchać...

              Swoją drogą to trochę mi szkoda tych metalowców, antyradio uznało, że to nie są
              ludzie, którzy śpią o normalnej porze. To tak jak nadawanie przez TVP filmu o
              Kieślowskim o godzinie w pół do dwunastej, taka misja... (antymisja...)
              • theagata Re: Antyradio 15.03.06, 15:20
                spokojni1 napisał:

                >Nigdy nie słyszałem, żeby pan Anzelmo puścił coś niepokojącego,
                > przyprawiającego o dreszcze.

                takie dźwięki odnajduję w audycjach Kosy i Makaka.

                have fun
                • spokojni1 Re: Antyradio 15.03.06, 16:42
                  to gratuluję, bo ja szukałem, szukałem i poza topornym banałem nic nie
                  znalazłem sad A podobno rock to muzyka indywidualności, eeech....
                  • theagata Re: Antyradio 15.03.06, 16:54
                    spokojni1 napisał:

                    > bo ja szukałem, szukałem

                    czego konkretnie szukałeś?

                    have fun
                    • spokojni1 Re: Antyradio 17.03.06, 13:44
                      Nie rozumiem.(?) Przecież wszystko napisałem powyżej. Wystarczy przeczytać po
                      kolei moje posty.
                • magorny Re: Antyradio 15.03.06, 20:56
                  to malo slyszalas
          • Gość: kros Re: Antyradio IP: *.aster.pl 16.03.06, 21:21
            Kosa puszcza to, o co prosza sluchacze zwykle :}
            • theagata Re: Antyradio 16.03.06, 23:48
              Gość portalu: kros napisał(a):

              > Kosa puszcza to, o co prosza sluchacze zwykle :}

              tylko w niedzielę w Koncercie Życzeń.
              btw. teraz jest Kosa za Makaka.

              have fun
    • tomash8 Re: Antyradio 17.03.06, 09:32
      Śmieszą mnie teksty w stylu "jak oni mogą puszczać taką komerche!" itp. Przecież
      to właśnie jest stacja komercyjnasmile Ciekawe ile by wytrwali na rynku puszczając
      jazz-death metal, japoński noise, alt country lub coś równie popularnego. Dla
      mnie i tak najbardziej ekstremalną audycją w tej stacji jest Krzysztof alkoholiksmile
      • pendragon_pl Re: Antyradio 17.03.06, 14:03
        A słuchalisice kiedyś Roxy FM ? Oni się nazywają rockową stacją big_grinDDDDDDDDD
        No jasne, jak ktoś lubi Tokio Hotel, The Rasmus i inne tego typu wynalazki zwane
        rockiem to dlaczego nie.
        Ogólnie jedna wielka tandeta to radio.
        Co do Antyradia, bardzo lubię audycję Tomka Kina "7 grzechów" no i tych dwóch
        wariatów codziennie rano od 7-10 big_grin.
      • spokojni1 Re: Antyradio 17.03.06, 14:04
        Jesli to do mnie to:
        1. nie pisałem nigdzie, że puszczaja komerchę, bo nie wiem, które z tych
        kawałków sa komercyjne, a które nie. Ja po prostu twierdzę, że puszczają
        totalną drętwicę, martwicę, puderek i lukierek, tandetę i bzdetę.
        2. radio Jazz jakoś tam się nadaje już parę lat, nie wiem czy na tym zarabiają,
        czy to działalność raczej charytatywna, ale nadają (tylko proszę mi potem nie
        wmawiać, że chcę żeby antyradio puszczało jazz smile, bo nie o to chodzi, po
        prostu chciałbym kiedys usłyszeć stację, która nadaje po prostu przyzwoitego
        rocka, a niech już będzie nawet: poprocka-w tym gatunku jest mnóstwo
        wartościowych rzeczy w końcu)
        • spokojni1 Re: Antyradio 17.03.06, 14:07
          PS: co do Roxy FM moje zdanie jest identyczne jak w przypadku antyradia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka