Gość: Heniek z Lasu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.06, 14:26 Właśnie w Antyradio lecą dwa kawałki jednocześnie Lady Pank i jeszcze jakiś. Jakaś nowa metoda nadawania ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: cyber Re: Antyradio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.06, 14:33 tak ku.. taka moda. tak sie podnieciłeś że aż musiałeś temat zakładać. po ch..a tu burdel robisz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iva Re: Antyradio IP: *.aster.pl 10.03.06, 19:36 nawet jesli - to najfajniejsze radio po dawniejszej trojce/nie obecnej/ pozdrawiam Pawla Lorocha i GASTROFAZE oraz Janusza Kose-Kosinskiego i jego rownie wspanialy program muzyczny - zaraz po Gastrofazie w kazda niedziele od 10.00 do 14 i od 14.00 -18.00 bodajze :} www.scootertechno.pl:} Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iva Re: Antyradio IP: *.aster.pl 10.03.06, 19:47 z ta kultura to na ksiezyc idioto - Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ken Re: Antyradio IP: *.aster.pl 10.03.06, 21:03 prawdziwy Rebercik hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Heniek z Lasu Re: Antyradio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.06, 13:32 ale mnie zjebali. a kurna za co sie pytam ? Pojeblo was czy co ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Panna Nikt Re: Antyradio IP: 194.242.52.* 11.03.06, 20:46 Niektórzy chyba po prostu lubią irytować innych... Kompletnie nie rozumiem tego oburzenia na temat Twojego postu. Don't worry Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iva Re: Antyradio IP: *.aster.pl 12.03.06, 19:21 ty tez na ksiezyc - z kultura- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robercik Re: Antyradio IP: *.chello.pl 12.03.06, 19:50 znow puscilas bąka - a fe! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: człowiek Re: Antyradio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.06, 21:43 a ja z Poznania jestem i nie mogę słuchać tego radia można gdzieś go posłuchać w Internecie? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
17_mgnien_wiosny Re: Antyradio 11.03.06, 21:48 Jasne, jestem z większej pipidówy i słucham Znasz taki sposób "przez google" ? Odpowiedz Link Zgłoś
neder Re: Antyradio 11.03.06, 21:51 tiaaa a nie zajrzałes nawet na ich stronę, zeby sprawdzić, co? Do odsłuchania tez tu: www.abradio.cz/radio/antyradio-94# pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
theagata Re: Antyradio 12.03.06, 11:13 Gość portalu: człowiek napisał(a): > można gdzieś go posłuchać w Internecie? www.antyradio.pl/warszawa/ have fun Odpowiedz Link Zgłoś
spokojni1 Re: Antyradio 14.03.06, 16:32 niezła promocja... szkoda tylko, że tam cały czas puszczają rocka w wersji dla gospodyń domowych... Odpowiedz Link Zgłoś
neder Re: Antyradio 14.03.06, 16:37 a co znaczy 'wersja dla gospodyń domowych'? Podziel się wiedzą. pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
spokojni1 Re: Antyradio 14.03.06, 21:57 Chodzi o to, że prawie zawsze wybierają upupioną wersję rocka. Puszczają papkowatą sieczkę, lub też sieczkowatą papkę, jak kto woli. Gładką jak pupcia noworodka i ekstremalnie toporną. Jak "klasyka" to skrajny łomot w rodzaju Deep Purple, Focus, czy tam inne Thin Lizzy. (Jak już pan Kosiński, Wielki Muzykoznawca, Słońce Narodów, puści coś faktycznie klasycznego, np. The Rolling Stones, to ma tych swoich pięc, sześc dyżurnych numerów poza które nie wyjdzie, choc by go krajali na kawałki, bo taki kanon ustalił i już.) Jak "punk rock" to leci oczywiście Green Day, Offspring albo Pidżama Porno, czyli w rzeczywistości wysłodzony poppunk, który nawet byłby przyjemny, gdyby nie był tak zgrany do znudzenia. I poza tymi trzema kapelami już żadna inna kapela punkowa na świecie się nie pojawiła. Jak "pop rock" to na śmierc cię zakatują w kółko granymi, rzęchowatymi Chicago, Lady Pank czy Scorpionsami tak jakby w dziedzinie poprocka nie było muzyków pozbawionych uszu i rozumu. Jak "ostrzejsze granie" to biedny Makak zaserwuje pozbawione elementarnego wykopu "nu metale" albo pseudogrungowe boys bandy urodzone w wytwórni płytowej. Ja się pytam: czy didżej radiowy musi od urodzenia kształtowac swój gust, oraz gust słuchaczy, na tym co mu podeśle wielka fabryka? Czy jeśli gdzieś pojawi się coś odrobinę bardziej wyrafinowanego, albo bardziej zadziornego, on to musi omijac szerokim łukiem? Czy naprawdę słuchaczy trzeba traktowac jak bydło i nie można miec do nich odrobiny szacunku? Odpowiedz Link Zgłoś
theagata Re: Antyradio 14.03.06, 23:17 spokojni1 napisał: > Chodzi o to, że prawie zawsze wybierają upupioną wersję rocka. polecam ci Rzeźnię by Anzelmo pt/sob. 24.00-03.00 have fun Odpowiedz Link Zgłoś
spokojni1 Re: Antyradio 15.03.06, 14:25 No właśnie. O to chodzi. Jak ma być jakieś "ostrzejsze" granie to musi to być tylko i wyłącznie metal, czyli jeden z najbardziej konserwatywnych gatunków muzycznych. Nigdy nie słyszałem, żeby pan Anzelmo puścił coś niepokojącego, przyprawiającego o dreszcze. W kółko ta sama łupanka, nie dość, że notoryczne powielanie schematów, to jeszcze te schematy polegają na patetycznej do granic bólu sieczce. Koturnowi chłopcy w krótkich spodenkach. Zero energii i wykopu. Jak gospodyni domowa chce się "zbuntować" to może sobie tego posłuchać... Swoją drogą to trochę mi szkoda tych metalowców, antyradio uznało, że to nie są ludzie, którzy śpią o normalnej porze. To tak jak nadawanie przez TVP filmu o Kieślowskim o godzinie w pół do dwunastej, taka misja... (antymisja...) Odpowiedz Link Zgłoś
theagata Re: Antyradio 15.03.06, 15:20 spokojni1 napisał: >Nigdy nie słyszałem, żeby pan Anzelmo puścił coś niepokojącego, > przyprawiającego o dreszcze. takie dźwięki odnajduję w audycjach Kosy i Makaka. have fun Odpowiedz Link Zgłoś
spokojni1 Re: Antyradio 15.03.06, 16:42 to gratuluję, bo ja szukałem, szukałem i poza topornym banałem nic nie znalazłem A podobno rock to muzyka indywidualności, eeech.... Odpowiedz Link Zgłoś
theagata Re: Antyradio 15.03.06, 16:54 spokojni1 napisał: > bo ja szukałem, szukałem czego konkretnie szukałeś? have fun Odpowiedz Link Zgłoś
spokojni1 Re: Antyradio 17.03.06, 13:44 Nie rozumiem.(?) Przecież wszystko napisałem powyżej. Wystarczy przeczytać po kolei moje posty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kros Re: Antyradio IP: *.aster.pl 16.03.06, 21:21 Kosa puszcza to, o co prosza sluchacze zwykle :} Odpowiedz Link Zgłoś
theagata Re: Antyradio 16.03.06, 23:48 Gość portalu: kros napisał(a): > Kosa puszcza to, o co prosza sluchacze zwykle :} tylko w niedzielę w Koncercie Życzeń. btw. teraz jest Kosa za Makaka. have fun Odpowiedz Link Zgłoś
tomash8 Re: Antyradio 17.03.06, 09:32 Śmieszą mnie teksty w stylu "jak oni mogą puszczać taką komerche!" itp. Przecież to właśnie jest stacja komercyjna Ciekawe ile by wytrwali na rynku puszczając jazz-death metal, japoński noise, alt country lub coś równie popularnego. Dla mnie i tak najbardziej ekstremalną audycją w tej stacji jest Krzysztof alkoholik Odpowiedz Link Zgłoś
pendragon_pl Re: Antyradio 17.03.06, 14:03 A słuchalisice kiedyś Roxy FM ? Oni się nazywają rockową stacją DDDDDDDDD No jasne, jak ktoś lubi Tokio Hotel, The Rasmus i inne tego typu wynalazki zwane rockiem to dlaczego nie. Ogólnie jedna wielka tandeta to radio. Co do Antyradia, bardzo lubię audycję Tomka Kina "7 grzechów" no i tych dwóch wariatów codziennie rano od 7-10 . Odpowiedz Link Zgłoś
spokojni1 Re: Antyradio 17.03.06, 14:04 Jesli to do mnie to: 1. nie pisałem nigdzie, że puszczaja komerchę, bo nie wiem, które z tych kawałków sa komercyjne, a które nie. Ja po prostu twierdzę, że puszczają totalną drętwicę, martwicę, puderek i lukierek, tandetę i bzdetę. 2. radio Jazz jakoś tam się nadaje już parę lat, nie wiem czy na tym zarabiają, czy to działalność raczej charytatywna, ale nadają (tylko proszę mi potem nie wmawiać, że chcę żeby antyradio puszczało jazz , bo nie o to chodzi, po prostu chciałbym kiedys usłyszeć stację, która nadaje po prostu przyzwoitego rocka, a niech już będzie nawet: poprocka-w tym gatunku jest mnóstwo wartościowych rzeczy w końcu) Odpowiedz Link Zgłoś
spokojni1 Re: Antyradio 17.03.06, 14:07 PS: co do Roxy FM moje zdanie jest identyczne jak w przypadku antyradia Odpowiedz Link Zgłoś