Dodaj do ulubionych

Zimmer i Piraci

10.08.06, 18:40
wlasnie slucham nowego dziela zimmera no i co tu duzo gadac... dech zapiera w
piersiach... ahhhhh...
wydaje mi sie, ze ta sciezka dzwiekowa jest ciekawsza od poprzedniej i
naprawde imponuje "rozmachem". nie zabraklo jednak charakterystycznych watkow
dla obu filmow. po prostu cos pieknego... geniusz zimmera nie zna granic...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka