Dodaj do ulubionych

piekna Beyonce

IP: *.gemini.net.pl 24.01.07, 01:05
czy nie uwazacie że Beyonce na tym clipie wyglada zjawiskowo?

www.youtube.com/watch?v=1k0JuvEp1TM&mode=related&search=
Obserwuj wątek
    • Gość: kropka Re: piekna Beyonce IP: *.gemini.net.pl 24.01.07, 01:12
      www.youtube.com/watch?v=Z_Z8Ya-qMAY

      tu drugi clip, starszy...

      Wydaje mi sie, ze im mniej makijazu tym ona cudowniej wygląda
      • driadea Re: piekna Beyonce 24.01.07, 11:59
        Tak, jest piękna. Szkoda tylko, że tak średnią muzyką operuje, głos ma przecież
        niezły... No ale cóż. Piękna za to jest absolutnie smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka