Gość: sdsd IP: *.gemini.net.pl 24.01.07, 01:05 czy nie uwazacie że Beyonce na tym clipie wyglada zjawiskowo? www.youtube.com/watch?v=1k0JuvEp1TM&mode=related&search= Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kropka Re: piekna Beyonce IP: *.gemini.net.pl 24.01.07, 01:12 www.youtube.com/watch?v=Z_Z8Ya-qMAY tu drugi clip, starszy... Wydaje mi sie, ze im mniej makijazu tym ona cudowniej wygląda Odpowiedz Link Zgłoś
driadea Re: piekna Beyonce 24.01.07, 11:59 Tak, jest piękna. Szkoda tylko, że tak średnią muzyką operuje, głos ma przecież niezły... No ale cóż. Piękna za to jest absolutnie Odpowiedz Link Zgłoś