h8red 26.06.03, 21:30 Kolega mi pozyczyl dzisiaj!!! Elektryczna. Ale jazda. Chyba sobie nie pospie dzis w nocy )) I te wszyskie kujony doookola mnie tez )) Bo oni tu jeszcze sesje maja. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
shamanin Re: Mam gitare!!!! 26.06.03, 22:22 h8red napisał: > Kolega mi pozyczyl dzisiaj!!! Elektryczna. Ale jazda. a ja mam elektryka takiego prawie 30-letniego, ma strasznie zdarte progi i czasem nie brzmi czysto ale to dodaje mu tylko uroku... a poza tym mam jeszcze klasyka... brakuje mi tylko basu, na ktoorym bardzo chcialbym sie nauczyc grac i owocnego wnerwiania sasiadoow... Odpowiedz Link Zgłoś
h8red ruuuuuts blooody ruuuuts 29.06.03, 22:35 Sciagnalem sobie tabulature i ten jeden z najfajniejszych riffow jakie slyszalem jest tak beznadziejnie prosty, ze az boli )) 0h1-1-0h1-1-0h1 Odpowiedz Link Zgłoś
vulture Re: ruuuuuts blooody ruuuuts 30.06.03, 02:13 h8red napisał: > Sciagnalem sobie tabulature i ten jeden z najfajniejszych > riffow jakie slyszalem jest tak beznadziejnie prosty, ze > az boli )) > > 0h1-1-0h1-1-0h1 > To teraz jeszcze zaśpiewaj jak Pavarotti z Sepulturą "Ruuuuuuuuts blady rrruuuuuuts! O mammma miiiiaaaaaaaaaaaaaaaa!!!" <jeb> Odpowiedz Link Zgłoś