IP: 83.17.126.* 10.02.07, 11:23
Proszę o opinie na temat wypoczynku w Albenie
Obserwuj wątek
    • Gość: alex Re: Albena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 12:48
      Fajna miejscowosc tylko z hotelami i domkami, czysto, super plaza ok 9 km, na
      peryferiach niewielki rezerwat.Typowa miejscowosc dla Niemieckich turystow,nie
      jest tam tanio

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka