Gość: Turysta IP: 83.17.126.* 10.02.07, 11:23 Proszę o opinie na temat wypoczynku w Albenie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: alex Re: Albena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 12:48 Fajna miejscowosc tylko z hotelami i domkami, czysto, super plaza ok 9 km, na peryferiach niewielki rezerwat.Typowa miejscowosc dla Niemieckich turystow,nie jest tam tanio Odpowiedz Link Zgłoś