Dodaj do ulubionych

Najlepsze Solarium w Jg albo okolicy?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.10, 12:33
dawno mnie nie było w jg. Jakie jest najfajniesze solarium w jg??
Ale nie takie z 1 łóżkiem..albo lampami wymienianymi co 100 lat.
Intersuje mnie naprawdę zadbane, czyste, i ładnie opalające solarium
z profesjonalną obsługą itp. Może coś polecicie?
Obserwuj wątek
    • Gość: jara+solara Re: Zadne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.10, 13:13
      zadne.Jest mega niezdrowe.Niesłyszałaś że w USA jest moda na jasne
      karnacje?W Niemczech masowo likwidują solaria bo naukowo udowodniono
      że wywołują raka skóry.Ale wiem,wiem Wy jesteście
      mądrzejsze.chodzicie 100lat i jesteście zdrowe(do czasu).Może to cię
      nie przekonuje ale jest jeszcze jeden fakt-Ładnie ciało wygląda gdy
      jest jasne,zadbane z lekkim porcelanowym makijażem.
      Chyba że wolisz wyglądać jak Jola Rutowicz i jej ...(men) ...CHOMIK.
      • Gość: jaaa Re: Zadne IP: *.jgora.dialog.net.pl 24.02.10, 15:03
        Popieram, ostatnie doniesienia powodują, że w niektórych krajach zamykają
        solaria. Będę ich unikać jak ognia tak samo jak i naturalnego słońca.
        Zainwestuj, jesli juz musisz w dobry samoopalacz.
    • Gość: ANET13 Re: Najlepsze Solarium w Jg albo okolicy? IP: *.chello.pl 26.03.10, 21:30
      PRZY NORWIDA
      • Gość: karrro Re: Najlepsze Solarium w Jg albo okolicy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.10, 15:22
        A ja polecam solarium AFRYKA na ul.Długiej - mają naprawdę mocne lampy i duży
        wybór łózek!
        • gordunia Re: Najlepsze Solarium w Jg albo okolicy? 03.05.10, 07:40
          a ja tego afryka solarium nie polecam ... kobieta to obslugujaca
          jest niemila , ciagle gada przez telefon.... kiedys mialam u nich
          karnet, a teraz az mnie odpycha
    • Gość: ojej Re: Najlepsze Solarium w Jg albo okolicy? IP: *.md4.pl 30.04.10, 00:34
      jara+solara ma racje - jak chcesz raka na starsze lata idz do solarium. Ciut
      ciut na sloncu jest tansze i zdrowsze
    • Gość: aga:* Re: Najlepsze Solarium w Jg albo okolicy? IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.06.10, 17:38
      hmmm. Troche od Jeleniej, ale co tam. W swieradowie jest fajne solarium
      w gabinecie medicspa na glownej ulicy. To jest chyba ulica zdrojowa.
      maja tam naprawde mocne lampy bo 7 minut bylam spalona a normalnie
      chodze na 10-12 min. :/ babeczka mnie uprzedzala ze troche za duzo, ale
      tak nie dokonca wierzylam, ze wymienili lampy a tu zonk :) dlatego
      teraz moje plecki troche piecza... :/
    • hexl Re: Najlepsze Solarium w Jg albo okolicy? 06.07.10, 23:54
      niby masz internet i dostęp do wiadomości a jeszcze nie wiesz czym
      grozi opalanie w solarium? Jak bardzo trzeba być prymitywnym by na
      siłę fundować sobie raka ?!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka