Gość: agata
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
24.02.10, 12:33
dawno mnie nie było w jg. Jakie jest najfajniesze solarium w jg??
Ale nie takie z 1 łóżkiem..albo lampami wymienianymi co 100 lat.
Intersuje mnie naprawdę zadbane, czyste, i ładnie opalające solarium
z profesjonalną obsługą itp. Może coś polecicie?