Gość: drugoroczny
IP: *.dami.pl / 192.168.1.*
29.08.02, 10:41
Co moze zrobic uczen ktory nie otrzymał promocji do kl.III, szkoły sredniej w
przypadku kiedy nie moze powtarzac roku , brak miejsc w wieczorowkach.Czy
powinien miec zapewniona mozliwosc dalszego kształcenia.