jamx
13.02.06, 10:49
Witam.
Kolejny absurd PKP. Przedstawiony artykuł można jedynie chwalić. Coś nareszcie
się dzieje. Jest jednak małe "ale" w tym wszystkim.
W obecnej chwili zamiast normalnych przejazdów pojawiły się przejazdy
"pośpieszne". I dla zadowolenia klientów pociąg z Jeleniej Góry do Wałbrzycha
dojeżdża 7 min szybciej co stanowi około 7 procentowe skrócenie czasu w
porównaniu z pociągiem normalnym. Jest jednak małe "ale" - wraz z 7
procentowym skróceniem czasu dojazdu podniesiono cenę biletu w porównaniu z
pociągiem normalnym o bagatela około 50%. :) Drogie te 7min :)
Czy kiedyś w tym PKP znajdzie się ktoś kto poukłada to jak należy?
"Krycha" powinna się zastanowić nad wprowadzeniem konkurencji dla PKP w
kierunku Wałbrzycha.
Pozdrawiam
jamx