Dodaj do ulubionych

Absurd PKP

13.02.06, 10:49
Witam.

Kolejny absurd PKP. Przedstawiony artykuł można jedynie chwalić. Coś nareszcie
się dzieje. Jest jednak małe "ale" w tym wszystkim.

W obecnej chwili zamiast normalnych przejazdów pojawiły się przejazdy
"pośpieszne". I dla zadowolenia klientów pociąg z Jeleniej Góry do Wałbrzycha
dojeżdża 7 min szybciej co stanowi około 7 procentowe skrócenie czasu w
porównaniu z pociągiem normalnym. Jest jednak małe "ale" - wraz z 7
procentowym skróceniem czasu dojazdu podniesiono cenę biletu w porównaniu z
pociągiem normalnym o bagatela około 50%. :) Drogie te 7min :)

Czy kiedyś w tym PKP znajdzie się ktoś kto poukłada to jak należy?

"Krycha" powinna się zastanowić nad wprowadzeniem konkurencji dla PKP w
kierunku Wałbrzycha.

Pozdrawiam

jamx
Obserwuj wątek
    • jamx Re: Absurd PKP 13.02.06, 10:55
      www.jeleniagora24.pl/?txt=1359
    • Gość: Kamil Re: Absurd PKP IP: *.jgora.dialog.net.pl 16.04.06, 20:17
      Skandal
    • maurycy Re: Absurd PKP 16.04.06, 23:26
      Za Trzeciej Rzeszy pociąg osobowy z Jelonki do Wrocka przez Wałbrzych jechał
      dwie o pół godziny (obecnie trzy i pół), a pośpiszny pzez Roztokę 1 godz i 15
      minut. Pośpieszny przez Wałbrzych jedną godzine i czterdzieści minut, a mieli
      niskonapieciową trakcję.
      • Gość: poiu Re: Absurd PKP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.06, 21:16
        ad maurycy
        Nie będę się upierał, ale z tego co wiem, to pociągi "za Niemca" jeżdziły przez Roztokę, czyli omijały Wałbrzych. I tak było bodaj do lat 60. kiedy linię ponownie zelektryfikowano.
        Jeśli jestem w błędzie, proszę mnie poprawić.
      • Gość: poiu Re: Absurd PKP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.06, 21:36
        Znalałem cos takiego
        www.kolej.one.pl/~halski/linie/skg/skg.html
        Ciekawie sie to czyta.
        Mam prosbę, gdyby komus udało się znależć stare rozkłady jazdy pociągów sprzed wojny i z lat przed lektryfikacja, proszę o adres.
    • Gość: cmok Re: Absurd PKP IP: *.231.udn.pl 17.04.06, 06:53
      debile i tyle
    • Gość: Kasia Re: Absurd PKP IP: *.jgora.dialog.net.pl 17.04.06, 16:22
      Z wrocławia do jeleniej osttanio jechałam 4 godziny pociagiem skandal :(
    • Gość: Rowerzysta Re: Absurd PKP IP: *.jgora.dialog.net.pl 17.04.06, 17:50
      Cztery godziny pociagiem do Wrocławia - absurd, KRY-CHA jedzie JEDNĄ GODZINĘ I
      CZTERDZIEŚCI PIĘĆ MINUT i kosztuje taniej. Proponuje zalać tory w kierunku
      Wałbrzycha asfaltem, będzie przynajmniej atrakcyjna ścieżka rowerowa.
    • Gość: Krzysiek Re: Absurd PKP IP: *.jgora.dialog.net.pl 17.04.06, 21:43
      Może wystarczy tego marudzenia bo soię robi niedobrze.pociąg jezdzi za wolno a
      Krycha szybciej.w innym wątku Krycha jezdzi właśnie z szybko i do tego zabiera
      wszystkich nawet pijanych.więc jakjest? Jest jakiś problem czy tylko potrzebny
      temat do marudzenia.Mam już odruchy wymiotne jak tu zaglądam.A w sprawach
      naprawdę ważnych komfprmizm i hipokryzja.
      Salut!
      • Gość: zenon5 dla Jana IP: *.ppp.tiscali.fr 17.04.06, 22:12
        www.chem.univ.gda.pl/~tomek/koleje.htm
        Tu jest duzo o kolejach moze cos znajdziesz dla siebie.
      • Gość: gościu Re: Absurd PKP IP: *.jgora.dialog.net.pl 19.04.06, 20:21
        Po cholere tu zaglądasz i piszesz takie
        bzdety. Jest ci dobrze wszystko ci pasuje
        to ciesz się i nie puszczaj takich odkrywczych
        baków tu na forum.
        Odruchy wymiotne masz bo żresz niezdrowo i
        tyle.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka