Gość: Aleksander IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.05, 14:00 Czy można zmieniać np.kursor wpisując kod html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
owca Re: Zobaczycie... 31.01.05, 20:04 wygląd kursora możesz zmienić w CSSie np: a {cursor: default; } - strzałka a {cursor: crosshair; } - krzyżyk a {cursor: move; } - krzyżyk ze strzałkami a {cursor: wait; } - klepsydra a {cursor: text; } - kursor jak w edycji tekstu a {cursor: progress; } - strzałka z klepsydrą a {cursor: help; } - strzałka ze znakiem zapytania a {cursor: pointer; cursor: hand; } - łapka (aby pod większością przeglądarek była widoczna trzeba tak podwójnie zdefiniować ale z tego co pamiętam w bloxie właśnie łapka jest defaultowa) Odpowiedz Link Zgłoś