Dodaj do ulubionych

Zobaczycie...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.05, 14:00
Czy można zmieniać np.kursor wpisując kod html
Obserwuj wątek
    • owca Re: Zobaczycie... 31.01.05, 20:04

      wygląd kursora możesz zmienić w CSSie
      np:
      a {cursor: default; } - strzałka
      a {cursor: crosshair; } - krzyżyk
      a {cursor: move; } - krzyżyk ze strzałkami
      a {cursor: wait; } - klepsydra
      a {cursor: text; } - kursor jak w edycji tekstu
      a {cursor: progress; } - strzałka z klepsydrą
      a {cursor: help; } - strzałka ze znakiem zapytania
      a {cursor: pointer; cursor: hand; } - łapka (aby pod większością przeglądarek
      była widoczna trzeba tak podwójnie zdefiniować ale z tego co pamiętam w bloxie
      właśnie łapka jest defaultowa)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka