Dodaj do ulubionych

Post-ulat:)

IP: *.tktelekom.pl 25.06.06, 02:24
Proponuję stworzenie kategorii "książka" w katalogu. Łatwiej byłoby odnaleźć
osoby, które podobnie jak ja piszą książkę na blogusmilePozdrawiam. Vespa_S
Obserwuj wątek
    • Gość: dr_ewa999 Re: Post-ulat:) IP: *.onecik.pl / *.onecik.pl 25.06.06, 21:30
      nasi Admini nie bardzo mają ochotę na rozszerzanie katalogu...juz kiedyś
      poruszałam ten wątek ...i nic.
      No...ale ...może?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka