Gość: vespa_s IP: *.tktelekom.pl 25.06.06, 02:24 Proponuję stworzenie kategorii "książka" w katalogu. Łatwiej byłoby odnaleźć osoby, które podobnie jak ja piszą książkę na bloguPozdrawiam. Vespa_S Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dr_ewa999 Re: Post-ulat:) IP: *.onecik.pl / *.onecik.pl 25.06.06, 21:30 nasi Admini nie bardzo mają ochotę na rozszerzanie katalogu...juz kiedyś poruszałam ten wątek ...i nic. No...ale ...może? Odpowiedz Link Zgłoś