20.07.07, 10:07
Jestem prosty człowiek, niewiele się wyznający na współczesnej technice. I
proszę o potraktowanie mnie jako takiego smile
Klikam ci ja na przycisk "link", otwiera mi się okienko, wklejam link, klikam
OK - i nie ma żadnego efektu... confused Czy to mój błąd? Czy bezpieczniej wklejać
komendy takie, jak ta w mojej stopce?
Obserwuj wątek
    • rona_ukr Re: Link? 20.07.07, 14:51
      A gdzie klikasz na link?
    • quentiin Re: Link? 20.07.07, 16:22
      wampuka napisał:
      > Klikam ci ja na przycisk "link", otwiera mi się okienko, wklejam link, klikam
      > OK - i nie ma żadnego efektu... confused

      Pobawię się w jasnowidza... najpierw musisz zaznaczyć jakiś tekst w notce, potem
      kliknąć przycisk "link" i podać go w okienku. Wtedy podany link otworzy się po
      kliknięciu zaznaczonego w tekście notki słowa/litery/łotewer.
      • wampuka Re: Link? 27.07.07, 13:42
        big_grin Ukłony.
        • cito1 Re: Link? 27.07.07, 16:34
          Magik.
          Bzyknie i zniknie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka