Jestem prosty człowiek, niewiele się wyznający na współczesnej technice. I
proszę o potraktowanie mnie jako takiego

Klikam ci ja na przycisk "link", otwiera mi się okienko, wklejam link, klikam
OK - i nie ma żadnego efektu...

Czy to mój błąd? Czy bezpieczniej wklejać
komendy takie, jak ta w mojej stopce?