nieska4 12.02.06, 12:44 byliście wczoraj na koncercie? jak wrażenia? mnie się okrrrrrrrutnie podobało, oby więcej takich pozytywnie zakręconych i utalentowanych muzyków :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj