Dodaj do ulubionych

koncert Motion Trio

12.02.06, 12:44
byliście wczoraj na koncercie? jak wrażenia? mnie się okrrrrrrrutnie
podobało, oby więcej takich pozytywnie zakręconych i utalentowanych
muzyków :)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka