Dodaj do ulubionych

nocleg w Pradze

05.01.12, 22:14
Wiem że jest to mało ambitny wątek, ale wybieramy się ze znajomymi do Pragi na weekend i pomyślałam sobie, że może któraś z lobbystek mogłaby polecić jakiś miły i niedrogi hostel. Byłabym bardzo wdzięczna:)
Obserwuj wątek
    • mefistofelia Re: nocleg w Pradze 06.01.12, 15:58
      Było parę propozycji tutaj: forum.gazeta.pl/forum/w,86228,125016194,,Co_warto_zobaczyc_zrobic_kupic_w_.html?s=1&v=2

Ja spałam w Clown and Bard. Niedrogo, żadnych luksusów, ale wspominam miło :)
    • magdalaena1977 Re: nocleg w Pradze 06.01.12, 17:03
      Ja spałam tu www.noclegi-praga.cz/jednota/fotografie4.php
      Hostel jest świetnie położony (450 m od dworca) i tani, ale jakość jest taka ... mocno hostelowa.
      Jako bonus - duże pokoje, mnie wynajęto pokój trzyosobowy jako jedynkę.
    • klymenystra Re: nocleg w Pradze 06.01.12, 17:29
      Spałam teraz w akademiku na Strahovie - plusy to najnizsza cena w miescie, super widok i bliskosc centrum, a minusy - niestety, akademik, wiec dosyc glosno. Mozna wykupic sniadanie.
    • the_pipeline Re: nocleg w Pradze 07.01.12, 17:57
      Dziewczyny bardzo dziękuję! Za konkretne namiary oraz wskazanie tamtego wątku. Poczytałam sobie, i teraz mam już jakieś rozeznanie, bo nie miałam żadnego;) Mnie raczej interesuje opcja jak najtaniej, kosztem luksusów, także bardzo się przydadza te informacje od was:)
    • marciasek booking.com 09.01.12, 13:54
      skorzystaj z bookingu - przy odrobinie szczęścia znajdziesz hotel *** ze śniadaniem na Żiżkowie w cenie hostelu na Starym Mieście. Warto.

A wiesz, że na Żiżkowie masz największe zagęszczenie knajp na mieszkańca w całej Europie? Czyli: tanio zjesz, tanio wypijesz piwo - a wszystko w niepowtarzalnej atmosferze. A do centrum dotrzesz tramwajem, metrem lub piechotą (naprawdę nie jest daleko).
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka