14.01.07, 02:43
Oto jak dzieli sie wspolczesne spoleczenstwo nowozelandzkie na 8
typow/plemion:
The North Shore Tribe: Achieving
The Grey Lynn Tribe: intelektualista
The Balclutha Tribe: twardziel
The Remuera Tribe: uprzywilejowany
The Otara Tribe: spolecznik
The Raglan Tribe: wolny duch
The Cuba Street Tribe: awangarda
The Papatoetoe Tribe: bezpretensjonalny

Tu jest ankieta, ktora powie Ci do ktorego plemiona nalezysz:
www.8tribes.co.nz/FINDYOURTRIBE/tabid/124/Default.aspx
Jak chcecie sie dzielic swoimi wynikami, zapraszam.

Twardziel z Balclutha
(nie moge sie nie zgodzic)
Obserwuj wątek
    • silverlode Re: 8 plemion 16.01.07, 12:25
      A mi wyszlo North Shore Tribe czyli Achieving. W sumie nawet sie zgodze z
      opisem.
      Pozdrawiam
      silverlode
    • myshen82 Re: 8 plemion 17.01.07, 06:15
      Mi wyszlo ze jestem troche Grey Lynn a troche Raglan - z czescia sie zgadzam smile
      ale passionate about rugby? ja nawet nie znam zasad! smile
      • poledownunder Re: 8 plemion 17.01.07, 09:48
        znaczy masz potencjal. a reszta przyjdzie z czasem, poczekaj az sie zaczna
        rozgrywki super 14, jak Cie Twoj kiwi zabierze raz czy dwa na mecz, albo
        chociazby do pubu ogladac, moze dasz sie wessac. a zasady sa proste,
        przynajmniej te podstawowe, umozliwiajace wydawanie bojowych okrzykow i jekow
        rozpaczy we wlasciwych momentach. ja sie dalam wciagnac w pierwszym sezonie po
        przyjezdzie, no ale crusaders wygrywali (i nadal wygrywaja) praktycznie
        wszystko co jest do wygrania wiec miasto opada goraczka i latwo jest byc
        kibicem.
        • osv Re: 8 plemion 09.02.07, 23:38
          Witam, tak dzielne " plemniczki " ; ))
          Bawie sie z Wami, ale na wyniki chyba trzeba poczekac : ))
          Czytam Was z przyjemnoscia i podziwem.

          Serdecznie Was wyspiarskie kobiety pozdrawiam : ))

          osv... Viking_woman : ))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka