22.02.14, 20:19
długie wątki wink
Nijak się "wkleić" w żaden nie mogłam, więc...sobie założyłam sama tongue_out
Teraz mi proszę powiedzieć, co mię ominęło wink Tylko po kolei wink
Obserwuj wątek
    • tropem_misia1 Re: Same 22.02.14, 20:23
      noooooo
      fajnie jest mieć swój watek big_grin
      kropelką wody znać będziesz dawać ,że żyjesz.
      Co Cię tak długo nie było?
      • rybka.11 Re: Same 22.02.14, 20:30
        bo miałam swego rodzaju "kumulację" (i to nie była kumulacja lotto tongue_out ) - wszystko wszyscy w jednym momencie...
        Teraz odrobinę rozładowałam ten "zator" wink
        • tropem_misia1 Re: Same 22.02.14, 20:30
          znaczy przepchałaśsmile))
          teraz luzik ...........
          • rybka.11 Re: Same 22.02.14, 20:35
            Tak, przepchałam wink Mnóstwo energii w to włożyłam, niestety, teraz trzeba mi straty energetyczne odrobić wink
            • leziox Re: Same 22.02.14, 20:55
              Nic sie Rybko ciekawego nie dzialo.Zwykle dyskusje o seksie,dragach i alkoholu zawiniete w grzeczná otoczke zawoalowanych aluzji i dwuznacznosci.


              Innymi slowy-kazdy lubi pic i sie bzykac tylko nie zawsze o tym gadac wprost.
              • tropem_misia1 Re: Same 22.02.14, 20:58
                no jak to
                a o pogodzie ?
                też się zagada tongue_out
                • leziox Re: Same 22.02.14, 21:25
                  O pogodzie to tylko wtedy jesli jest pod psem.
                  Jesli ladna i sloneczna to nie ma o czym gadac tylko sie czlek cieszy jak gupi z promyczków.
                  • zegor Re: Same 22.02.14, 21:44
                    Rybko,to streszczenie jest prawdziwe wink)
                    • tropem_misia1 Re: Same 24.02.14, 07:42
                      nooo
                      jak streszczenie to chyba musi być z czymś zgodne?
                      Sama już nie wiem....można streścić nie tę bajkę.
                      • zegor Re: Same 24.02.14, 10:53
                        A pewnie,jak się komentuje po dwóch dniach,
                        to wszystko już wywietrzało
                        i takie sensowne.....big_grin
                        • tropem_misia1 Re: Same 24.02.14, 18:34
                          a gdzie szukać sensu jak go nigdzie nie ma (:
                          Przede mną rozpościera się cały bezsens.No chyba ,że sens dyszy za plecami.
                          ale jak tu się cofnąć gdy czasu się nie cofnie?

                          no tak
                          Pytia chyba ćpała

                          ech
                          oto skutki przepracowania : czarnowidztwo
                          • zegor Re: Same 24.02.14, 18:56
                            Nie chcę całkiem sięgnąć dna
                            więc o sensie nie podyskutuję.......
                            Właściwie,na co spojrzę,
                            to wydaje mi się bez sensu.....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka