rybka.11 22.02.14, 20:19 długie wątki Nijak się "wkleić" w żaden nie mogłam, więc...sobie założyłam sama Teraz mi proszę powiedzieć, co mię ominęło Tylko po kolei Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tropem_misia1 Re: Same 22.02.14, 20:23 noooooo fajnie jest mieć swój watek kropelką wody znać będziesz dawać ,że żyjesz. Co Cię tak długo nie było? Odpowiedz Link
rybka.11 Re: Same 22.02.14, 20:30 bo miałam swego rodzaju "kumulację" (i to nie była kumulacja lotto ) - wszystko wszyscy w jednym momencie... Teraz odrobinę rozładowałam ten "zator" Odpowiedz Link
rybka.11 Re: Same 22.02.14, 20:35 Tak, przepchałam Mnóstwo energii w to włożyłam, niestety, teraz trzeba mi straty energetyczne odrobić Odpowiedz Link
leziox Re: Same 22.02.14, 20:55 Nic sie Rybko ciekawego nie dzialo.Zwykle dyskusje o seksie,dragach i alkoholu zawiniete w grzeczná otoczke zawoalowanych aluzji i dwuznacznosci. Innymi slowy-kazdy lubi pic i sie bzykac tylko nie zawsze o tym gadac wprost. Odpowiedz Link
leziox Re: Same 22.02.14, 21:25 O pogodzie to tylko wtedy jesli jest pod psem. Jesli ladna i sloneczna to nie ma o czym gadac tylko sie czlek cieszy jak gupi z promyczków. Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: Same 24.02.14, 07:42 nooo jak streszczenie to chyba musi być z czymś zgodne? Sama już nie wiem....można streścić nie tę bajkę. Odpowiedz Link
zegor Re: Same 24.02.14, 10:53 A pewnie,jak się komentuje po dwóch dniach, to wszystko już wywietrzało i takie sensowne..... Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: Same 24.02.14, 18:34 a gdzie szukać sensu jak go nigdzie nie ma (: Przede mną rozpościera się cały bezsens.No chyba ,że sens dyszy za plecami. ale jak tu się cofnąć gdy czasu się nie cofnie? no tak Pytia chyba ćpała ech oto skutki przepracowania : czarnowidztwo Odpowiedz Link
zegor Re: Same 24.02.14, 18:56 Nie chcę całkiem sięgnąć dna więc o sensie nie podyskutuję....... Właściwie,na co spojrzę, to wydaje mi się bez sensu..... Odpowiedz Link