11.01.09, 16:50
dużo zdrowego rozsądku.
Obserwuj wątek
    • info-tw Re: Mam za 11.01.09, 17:10
      To nie dobrze, proponuję skierować na oddział zamknięty tongue_out wink
      • krokodyl_13 Re: Mam za 11.01.09, 19:05
        Too bardzo ciężkie stadium, wpisz się do kartoteki i po kaftanik.
        • kolorowa_skarpetka Re: Mam za 11.01.09, 19:16
          kiepsko rokuje...
          • krokodyl_13 Re: Mam za 11.01.09, 19:22
            Nie gderaj, trzeba zarządzić odpowiednie leczenie
            • kolorowa_skarpetka Re: Mam za 11.01.09, 19:38
              no dobra, dam mu flaszkę, niech terapię zaczyna...
              • tropem_misia1 Jaka flaszka?Jaka flaszka? 11.01.09, 22:38
                Proszę podać zawartość w.w. .Składnik po składniku!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka