info-tw Re: Mam za 11.01.09, 17:10 To nie dobrze, proponuję skierować na oddział zamknięty Odpowiedz Link
krokodyl_13 Re: Mam za 11.01.09, 19:05 Too bardzo ciężkie stadium, wpisz się do kartoteki i po kaftanik. Odpowiedz Link
krokodyl_13 Re: Mam za 11.01.09, 19:22 Nie gderaj, trzeba zarządzić odpowiednie leczenie Odpowiedz Link
kolorowa_skarpetka Re: Mam za 11.01.09, 19:38 no dobra, dam mu flaszkę, niech terapię zaczyna... Odpowiedz Link
tropem_misia1 Jaka flaszka?Jaka flaszka? 11.01.09, 22:38 Proszę podać zawartość w.w. .Składnik po składniku! Odpowiedz Link